Studencie! Studentko!

 

Chcesz poznać swoje mocne strony i posiadane zasoby, aby stać się jeszcze lepszą wersją siebie?

 

A może rozpoczynasz kolejny rok nauki i zastanawiasz się nad podjęciem pracy zawodowej, ale rozmowa rekrutacyjna wzbudza w Tobie lęk?

 

Mamy rozwiązanie dla Ciebie!

 

Już teraz możesz skorzystać z BEZPŁATNYCH narzędzi rekrutacyjnych dostarczanych przez Profi Competence Europe, a po otrzymaniu raportu skonsultować się z doradcą zawodowym z Akademickiego Biura Karier US.

W ten sposób będziesz doskonale przygotowany do wejścia na rynek pracy!

 

 

 • Zainwestuj w swoją przyszłość poprzez poznanie struktury swojej osobowości, mocnych stron, obszarów do rozwoju i jeszcze wielu innych wymiarów.
 • Zastanawiasz się nad wyborem pierwszej pracy? Dopasuj swoje kompetencje oraz cechy osobowości do stanowiska na które chcesz aplikować.
 • Zapoznaj się z rekomendacjami najlepszych ekspertów z dziedziny psychologii, edukacji i doradztwa zawodowego, żeby prężnie rozwijać swoją ścieżkę kariery.

Kod dla Studentów tylko uczących się (PCT-Y): US2022S -> www.proficompetence.com

Kod dla Studentów uczących się i pracujących (PCT-A): US2022P -> www.proficompetence.com

Dowiedz się więcej o PCT-Y >>>

Dowiedz się więcej o PCT-A >>>

 • Poznaj swój styl interpersonalny i określ w jaki sposób odbierasz bodźce i komunikujesz się ze światem.
 • Zdefiniuj swoje potrzeby oraz motywatory, których zaspokojenie stanowi istotę efektywnej komunikacji i współpracy między ludźmi.
 • Buduj relacje oparte na silnej podstawie skutecznej komunikacji i pokaż podczas rozmowy rekrutacyjnej cechy osobowości, których nie sposób opisać w CV.

Kod dla Studentów tylko uczących się (DISC-Y): US2022S -> www.proficompetence.com

Kod dla Studentów uczących się i pracujących (DISC-A): US2022P -> www.proficompetence.com

Dowiedz się więcej o DISC-Y >>>

Dowiedz się więcej o DISC-A >>>

 • Wyznacz swoje motywatory, wartości i potrzeby, dzięki którym dokonasz oceny siebie w rzeczywistych sytuacjach
 • Sprawdź jakie Twoje talenty i zdolności sprawią, że częściej zdołasz osiągnąć sukces i unikniesz rozczarowania w życiu zawodowym
 • Określ predyktory, indywidualne preferencje, które usprawnią proces selekcji najbardziej dopasowanej pod Ciebie oferty pracy

Kod dla Studentów tylko uczących się (Career Test-Y): US2022S -> www.proficompetence.com

Kod dla Studentów uczących się i pracujących (Career Test-A): US2022P -> www.proficompetence.com

Dowiedz się więcej o Career Test-Y >>>

Dowiedz się więcej o Career Test-A >>>

Studencie! Chcesz poznać swoje mocne strony i posiadane zasoby, aby stać się jeszcze lepszą wersją siebie? A może rozpoczynasz kolejny rok nauki i zastanawiasz się nad podjęciem pracy zawodowej, ale rozmowa rekrutacyjna wzbudza w Tobie lęk?

Nowoczesny proces rekrutacji: rzeczywistość na miarę naszych czasów

Obecna rekrutacja do pracy może odbywać się w czystym biurze, przy kawie, bądź na terenie danego zakładu. Z pewnością nie może zabraknąć kandydata na dane stanowisko oraz przedstawiciela firmy, który przeprowadzi rozmowę. Każda ze stron ma wobec tego wydarzenia swoje oczekiwania – rekruter poszukuje kandydata, który dopasuje się do zespołu i spełni warunki stawiane na danym stanowisku, natomiast kandydat poszukuje miejsca zatrudnienia, które zapewni mu godne warunki pracy, zadowalające zarobki i możliwość rozwinięcia skrzydeł. Na przestrzeni lat ten proces znacząco uległ zmianie, ponieważ prężnie rozwijająca się technika sprawiła, że wykształciły się nowe zawody, dzięki czemu rynek pracy musiał dostosować się do zmian stając się jeszcze bardziej elastyczny. Ponadto, wiele dzisiejszych zawodów wymaga szeregu szczególnych kompetencji, dlatego podjęcie decyzji o pracy w określonym zawodzie wymaga świadomości swoich zdolności.

Podczas rozmowy rekrutacyjnej, pracodawca może wykazać chęć sprawdzenia kompetencji kandydata, z którym rozmawia. Często są to skomplikowane pytania ułożone w trybie przypuszczającym, bądź zakładające chęć poznania mocnych i słabych stron rozmówcy. Jeszcze do niedawna działy HR opierały się głównie na owej rozmowie z potencjalnym pracownikiem, natomiast wraz z postępem technologicznym, firmy coraz częściej sięgają po specjalistyczne narzędzia diagnostyczne, w celu określenia kompetencji kandydata, wyznaczania ścieżek kariery oraz do rozwoju osobistego podczas procesów doradczych.

Narzędzia diagnostyczne podczas rekrutacji?

Firmy coraz częściej sięgają po nowoczesne i profesjonalne narzędzia diagnostyczne, które stanowią znaczne usprawnienie procesu rekrutacji oraz charakteryzują się wysokim poziomem obiektywności, przez co kandydat może odczuwać większy komfort uczestniczenia w rozmowie kwalifikacyjnej, mając na uwadze, że jego realne kompetencje, stanowiące podstawę ubiegania się o pozycję, nie zostaną niezauważone.

Obiektywne narzędzia pozwalają na dokładne określenie zasobów kandydata na podstawie zewnętrznej oceny, nie wynikającej jedynie z obserwacji ludzkiej. Rozmowa kwalifikacyjna staje się wówczas TYLKO jednym z etapów długiego procesu selekcji, a rekrutujących coraz częściej interesują nie tylko kwalifikacje i umiejętności potwierdzone przez referencje lub CV, ale również cechy osobowości przyszłych pracowników.

Dlaczego warto skorzystać z narzędzi diagnostycznych już dziś?

Testy kompetencji są wykorzystywane nie tylko przez rekruterów, dla których wykaz posiadanych przez Ciebie kompetencji może stanowić podstawę dopasowania profilu pod odpowiednie stanowisko i wykonywane zadania. Rozbudowane raporty są również optymalnym narzędziem dla kandydata, który nie jest jeszcze w pełni zdecydowany czego sam oczekuje od miejsca zatrudnienia. Podejmując nowe wyzwania, nie sposób stanowczo określić które z nich w efekcie przyniosą Tobie satysfakcję i staną się motywatorem do dalszego rozwoju. Testy kompetencji ułatwiają tę procedurę poprzez sugestię talentów oraz posiadanych zdolności, które mogą mieć wpływ na obszary zawodowe, w których kandydat może częściej osiągać sukces. Na tej podstawie można następnie wnioskować o swoich mocnych stronach oraz obszarach do rozwoju.

Instrukcja obsługi kodów

Aby skorzystać z kodu marketingowego należy:

 1. Wejść na stronę www.proficompetence.com
 2. Po kliknięciu w ikonkę znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu, wpisać kod (US2022S dla osób tylko studiujących lub US2022P dla osób, które studiują i pracują) oraz zarejestrować się (używając prywatnego adresu mailowego). Pamiętaj, aby pozostawić pole token partnera referencyjnego puste oraz zaznaczyć zgodę na marketing.
 3. Na podany przy rejestracji adres e-mail zostanie wysłany link do aktywacji konta.
 4. W celu aktywacji konta i skorzystania z kodu należy kliknąć w otrzymany mailem link.
 5. Po przejściu na stronę logowania wprowadzić dane oraz kod (US2022S dla osób tylko studiujących lub US2022P dla osób, które studiują i pracują). Następnie zaznaczyć zgodę na marketing i ikonkę „Nie jestem robotem”.
 6. Po zalogowaniu się na profil użytkownika, znajdziesz 3 dostępne do wykonania testy.