• 15 STY 24

Zaproszenie na udział w webinarze organizowanym przez GlobalLogic Education

Już niedługo odbędzie się webinar „Unlocking Career Achievement through Communication”, na który serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów. Będzie można dowiedzieć się, jak efektywnie komunikować się z mentorami i zespołem na początku kariery w IT, a także o tym, jakie wskazówki dotyczące komunikacji pomogą im szybko się uczyć i rozwijać zawodowo.

Pragniesz odkryć tajemnice niezawodnej komunikacji w IT? Zapraszamy Cię na wyjątkowy darmowy webinar! Ekspert GlobalLogic opowie Ci jak wznieść swoją karierę w IT na wyższy poziom, stosując się do kilku zaskakująco łatwych zasad w komunikacji. Doświadczeni managerowie będą mogli dowiedzieć się jak wzmocnić dzięki temu swój zespół, a branżowym nowicjuszom pomoże uniknąć wielu prostych błędów na początku kariery.

Dmytro Nosach, manager z GlobalLogic z ponad 13-sto letnim doświadczeniem w branży IT, przybliży tematy takie jak:

• moc prostych słów w skomplikowanych procesach
    • po co komu feedback? Jak dawać i przyjmować uwagi?
    • o co nie bać się zapytać?

I wiele, wiele więcej…

Jeśli chcesz zrozumieć, w jaki sposób dobra komunikacja wpływa na klimat w zespole oraz przekłada się na wyniki – ten webinar jest dla Ciebie. Nie przegap tej szansy – wiedza zdobyta podczas spotkania pomoże Ci realnie przekuć teorię w praktykę!

Szczegóły webinaru:

📅 Data: 24 stycznia

⏰ Godzina: 16:00

Język: angielski

Więcej informacji o webinarze znajdziecie pod tym linkiem.