• 17 GRU 20
    ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE STENA CIRCULAR ECONOMY AWARD! Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego konkurs

Jesteś przedsiębiorcą, któremu nie są obce założenia gospodarki obiegu zamkniętego (GOZ)? A może jako student masz pomysł, jak zainteresować innych tą koncepcją? Niezależnie od tego, czy masz już doświadczenie czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z GOZ, zgłoś się do konkursu Stena Circular Economy Award i zostań Liderem Gospodarki Obiegu Zamkniętego!

Aby wziąć udział w konkursie uzupełnij krótki formularz i opisz swoją praktykę lub propozycję działania (w zależności od wybranej kategorii).

Celem konkursu jest inspirowanie środowiska akademickiego oraz firm do poszukiwania, wdrażania i promowania rozwiązań zgodnych z założeniami gospodarki cyrkularnej. Konkurs ma trzy kategorie. Jedna nich jest przeznaczona dla studentów, którzy zaproponują wdrożenie GOZ przydatne dla biznesu lub akcję społeczną promującą ideę GOZ.

Zwycięzców poznamy wiosną 2021 roku. Wyłonieni studenci w ramach nagrody otrzymają laptopy oraz grant w wysokości do 10 000 zł na realizację projektu edukacyjnego z obszaru GOZ. Studenci oraz ich uczelnie zostaną także wyróżnieni certyfikatem dobrych praktyk.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Zgłoszenia można przesyłać do 14 lutego 2021 r. przez formularz znajdujący się na stronie: www.stenarecycling.pl/stena-circular-economy-award