• 20 LIP 21

Zmiana terminu zgłoszeń na Wirtualną Giełda Pracy 15-19.11.2021

Szanowni Państwo,

W związku z dużym zainteresowaniem ze strony Pracodawców Wirtualną Giełdą Pracy, która odbędzie się w dniach 15 – 19 listopada 2021 r., postanowiliśmy wydłużyć termin przyjmowania zgłoszeń do 23.09.2021 r.

Dbając o Państwa bezpieczeństwo wydarzenie podobnie jak poprzednie edycje odbędzie się w wersji online.

W ramach Wirtualnej Giełdy Pracy – Networking Week zapraszamy do zaprezentowania swojej organizacji studentom i absolwentom Uniwersytetu Szczecińskiego i innych uczelni poprzez:

• wizytówkę firmy, która zostanie zamieszczona na stronie https://gieldapracy.usz.edu.pl
    • przeprowadzenie online rozmów 1:1 z potencjalnymi kandydatami (ABK przeprowadzi rekrutację kandydatów i umówi spotkania online z osobami wybranymi przez Państwa),
    • przeprowadzenie interaktywnych warsztatów online dla studentów – zamknięta, wcześniej zrekrutowana grupa,
    • przeprowadzenie webinarów dla studentów – transmisja live na Facebooku,
    • udział w debacie online „Co słychać na rynku pracy” – transmisja live na Facebooku 17.11.2021 r.

Udział pracodawców w wydarzeniu jest bezpłatny – jednak z chęcią przyjmiemy od Państwa gadżety, które później zostaną rozdane studentom podczas konkursów organizowanych na Facebooku i Instagramie 🙂

Zgłoszenia należy dokonać do dnia 23.09.2021 r. przez formularz >>>

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: tel. 91 444 37 03, abk@usz.edu.pl