• 29 LIS 23

Webinar IT z Programowania w Pythonie dla studentów

Drodzy Studenci,

Niemiecka startupowa firma edukacyjna „ELEVEL-Academy” zaprasza wszystkich Studentów z Uniwersytetu Szczecińskiego do udziału w bezpłatnym, dwugodzinnym webinarze wprowadzającym do programowania w języku Python, który odbędzie się 9 grudnia.

Python to wszechstronny język programowania znany ze swojej prostoty i powszechnego zastosowania. Posiadanie umiejętności w Pythonie jest korzystne ze względu na jego zastosowanie w automatyzacji zadań, analizie danych i opracowywaniu praktycznych rozwiązań. Profesjonalna znajomość Pythona zwiększa umiejętności rozwiązywania problemów, sprawiając, że stajesz się bardziej konkurencyjny/a na rynku pracy, gdzie podejmowanie decyzji opartych na danych i automatyzacja są coraz bardziej istotne. Łatwość nauki tego języka i solidne wsparcie społeczności uczyniają go wartościowym inwestycyjnym krokiem w kierunku ciągłego uczenia się i pozostawania aktualnym w ewoluujących branżach.

Interaktywny webinar prowadzony jest przez doświadczonego instruktora i oferuje możliwość bezpośredniej wymiany myśli na temat omawianego zagadnienia, wyjaśnienia wątpliwości oraz uzyskania indywidualnego certyfikatu.

Zapraszamy do rejestracji na sesję 9 grudnia poprzez stronę ELEVEL za pomocą poniższego linku:

W przypadku pytań dotyczących webinarów, prosimy o kontakt z Panem Maxem Middelhauve z ELEVEL pod adresem e-mail: max.middelhauve@elevel-academy.de.