• 22 KW. 24

Webinar „Change Management”, Accenture Training Labs

Zapraszamy na wydarzenie, które firma Accenture kieruje dla studentów – Accenture Training Labs.

To bogata oferta webinarów poświęconych umiejętnościom miękkim, tematyce rekrutacji i konkretnym technologiom. Podczas warsztatów uczestnicy mogą poszerzyć swoją wiedzę, zdobyć nowe umiejętności, zapoznać się z przykładami z życia wziętymi i dowiedzieć się więcej o nowych trendach biznesowych.
    25 kwietnia 2024 odbędzie się Accenture Training Labs o tematyce „Change Management”.
    Podczas szkolenia poruszony zostanie temat pracy w zespole zarządzającym zmianą w oparciu o doświadczenia firmy i rynek pracy, jak przewidywać przeszkody, mobilizować interesariuszy i wykorzystywać zmiany jako szansę na rozwój.
    Wydarzenie jest skierowane do studentów, jest bezpłatne i w formie online.

Discover change management progress. 🔄

👉 Learn the ins and outs of change management at #Accenture.
    👉 Discuss the human role and adopted attitudes depending on phases of the process.
    👉 Be inspired and get answers to all your questions.

With us, CHANGE will no longer hold any secrets for you.

Register for #Accenture Training Labs. We will discuss the matter of „Change Management”.

📅 April 25
    ⏰ 18:00
    💻 ONLINE .

REGISTER NOW ▶️https://tinyurl.com/accenture-training-labs .