• 12 MAR 20

  W te wakacje poleć na Stypendium Santander

  Rozwój kompetencji liderskich  na londyńskim Kings College, a może prestiżowy kurs na Uniwersytecie w Georgetown? Brzmi jak nieosiągalne marzenie, ale to, co wydaje się nierealne, jest jak najbardziej możliwe.

  W globalnym programie Santander Universidades od ponad 20 lat biorą udział studenci z uczelni wyższych na całym świecie. Kalendarz projektów na rok 2020 jest imponujący, a stypendia i kompetencje przyszłości są na wyciągnięcie ręki.

  Wczytaj się w szczegóły, bo Santander Universidades odmienił już życie tysięcy studentów. Być może przyszła kolej na Ciebie.

  Co wydarzy się tego lata?

  W 2020 znajdziesz u nas wiele możliwości zdobycia unikalnych kompetencji oraz absolutnie wyjątkowego startu do kariery. Co więcej, udział w stypendium to przygoda, bezcenne kontakty i możliwość wyjątkowe doświadczenie.

  Właśnie rozpoczęliśmy nabór na 4 prestiżowe projekty na zagranicznych uczelniach. Sprawdź, który jest dla Ciebie:

  • Santander Summer Experience for King’s College Global Leadership

  rozwiń swoje umiejętności przywódcze, komunikacyjne i kreatywność w wielokulturowym środowisku.

  • Santander-Georgetown Social Innovation and Financial Inclusion

  pracuj w interdyscyplinarnym zespole nad innowacyjnymi projektami, które być może rozwiążą globalne i społeczne wyzwania.

  • Santander British Council Summer Experience

  ucz się angielskiego i bierz udział w wydarzeniach kulturalnych w czasie 3 tygodniowego pobytu na brytyjskim uniwersytecie.

  • Santander Imperial College World Challenges and Innovation

  stań się częścią społeczności Imperial College  i weź udział w innowacyjnym programie, który poszukuje rozwiązań globalnych wyzwań, takich jak zmiany klimatu, zdrowie czy cyberbezpieczeństwo.

  Aplikuj na santander-grants.com