• 02 GRU 20

Szkolenia i coaching Szczecin i okolice

Dzień dobry 😊 Końcówka roku w działach rozwojowych w firmach to często:

1. Dowiezienie wyniku, podsumowania i plany – wiadomo, standard, chociaż w tym nietypowym roku trudno o standard.
    2. Niewykorzystane budżety szkoleniowe i myśl jak je dobrze wykorzystać, żeby w przyszłym roku nie obcięli???

Black Friday i Black Week, kiedy budżety można spożytkować dobrze i w atrakcyjnej cenie!

A jeżeli zastanawiacie się, jakie wartościowe szkolenia i coaching znaleźć w tak krótkim czasie, to zapraszam na nasze dedykowane, dopasowane do specyfiki konkretnej firmy czy zespołu, zamknięte szkolenia, szczególnie:

• Kompetencje zespołowe: „Gramy do jednej bramki. Praca zespołowa nastawiona na wyniki i relacje” – wspieramy tworzenie zgranych zespołów, nastawionych na efektywną współpracę w dobrej atmosferze. Mix warsztatowo-teamcoachingowy wsparty diagnostyką Stylów Myślenia i Działania FRIS.
    • Kompetencje menedżerskie: „Lider pozytywnie rozwojowy” – kompleksowa, praktyczna akademia umiejętności menedżerskich na różnych poziomach zaawansowania w formach warsztatowych, wspieranych czasem coachingiem.
    • Feedback: „Menedżerskie rozmowy z pracownikiem i zespołem” + „Emocje w rozmowach z pracownikami i zespołem” – praktyczny trening rozmów menedżerskich, oparty na rzeczywistych sytuacjach.
    • „Lider pozytywnie rozwojowy” – coaching menedżerski” – indywidualne wsparcie coachingowe, często ze wsparciem mentoringowo-doradczym, dotyczące aktualnych lub przyszłych wyzwań zawodowych. Bezpośrednio lub online.
    • Wyzwania i rozwój przedsiębiorców i wspólników: sesje konsultingowe i coachingowe, nastawione na wypracowanie konkretnych działań biznesowych.
    • Sprzedaż i obsługa klienta: „Wszyscy jesteśmy sprzedawcami”, „Budowanie marki przez obsługę ponad standard” – praktyczne warsztaty i coaching kompetencji sprzedażowych oraz konsulting dla szefów sprzedaży.
    • Badanie poziomu kompetencji menedżerskich 360 za pomocą Competence Navigator
    • Badanie kompetencji sprzedażowych za pomocą FinxS Sales Assessment
    • i wiele innych, które realizujemy sami lub do których zapraszamy ekspertów danej dziedziny.

Z naszych usług skorzystali już m.in. PDC Logistics, 3Shape, Vestas, Macrobond Finances, Bridgestone, DB PORT, Radiometer, LM Wind Power Blades, TESCO, WARTA, Wilhelmsen Technical Solutions, Survitec, Technologie Tworzyw Sztucznych, FR Protection, portal-medica.pl, NCDC, DGS i wiele innych.

Zachęcam do skorzystania z oferty i zapraszam do kontaktu i porozmawiania o potrzebach i możliwościach.

A z okazji Black Friday u nas Black Week, czyli do końca przyszłego tygodnia wychodzimy z ofertą promocyjną:

1. 10 % zniżki na wybrane usługi DCC Grygorcewicz: szkolenia, coaching, treningi i diagnozę kompetencji.
    2. bezpłatną 1-godzinną konsultację badającą potrzeby rozwojowe.

Żeby skorzystać z oferty, należy:

1. zgłosić się do nas na adres: t.grygorcewicz@dcc-grygorcewicz.pl lub telefonicznie do piątku 4 grudnia, ustalić potrzeby i zakontraktować usługę do końca 2020 r.
    2. zrealizować usługę najpóźniej do 30.06.2021 r.

Pamiętajcie, że szkolenia stacjonarne dedykowane można realizować stacjonarnie, jako spotkania służbowe. Oczywiście z zachowaniem wszelkich niezbędnych zabezpieczeń.