• 03 LIS 23

Stypendia MSZ RP na studia w College of Europe

Rozszerz swoje spojrzenie na Europę i świat w College of Europe w warszawskim Natolinie.

🌍 Aplikuj na pomagisterski program Advanced Master of Arts in European Interdisciplinary Studies: Internal and External Dimensions of the European Union.

Poznaj Unię Europejską w jej różnych aspektach i pod okiem światowej sławy naukowców oraz ekspertów zgłębiaj problematykę najważniejszych wyzwań stojących przed Europą w XXI wieku: geostrategii, bezpieczeństwa, transformacji klimatycznej, energetycznej oraz cyfrowej, migracji, relacji między religią a polityką, a także współczesnej roli i działania mediów 📰.

Wyrusz w wyjątkową akademicką podróż, by poznać bliżej Unię Europejską i jej sąsiadów, doskonaląc przy tym swoje umiejętności językowe i zawodowe 💼. Nasz malowniczy kampus co roku gości studentów z ponad 30 krajów świata, tworząc tętniącą życiem międzynarodową społeczność. Nie przegap tej wyjątkowej szansy otwierającej fascynujące perspektywy zawodowe.

Ponad 70% studentów Natolina korzysta z dofinansowania nauki, a obywatele polscy mogą liczyć na stypendia Ministerstwa Spraw Zagranicznych, pokrywające opłatę za studia 🎓, a także pełne wyżywienie i zakwaterowanie w jednoosobowym pokoju na kampusie.

Aplikuj na rok akademicki 2024/2025 do 16 stycznia 2024 na stronie www.coleuropenatolin.eu!

………..

Zaproszenie kierujemy do studentów/absolwentów różnych kierunków, a więc zarówno do studentów i absolwentów prawa, stosunków międzynarodowych, nauk politycznych czy historii, ale także do tych, którzy będą kończyć różnego rodzaju filologie językowe, dziennikarstwo, zarządzanie, ekonomię, filozofię, czy nauki ścisłe.