• 30 WRZ 19

Sobotnie kursy językowe na Wydziale Filologicznym US

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą profesjonalnych kursów językowych prowadzonych przez wykładowców Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Szczecińskiego.

W naszej ofercie w roku akademickim 2019/2020 znajduje się aż pięć języków obcych:

• język angielski,
    • język niemiecki,
    • język francuski,
    • język włoski
    • język rosyjski
      na dwóch poziomach zaawansowania (podstawowy i średniozaawansowany).

Przed rozpoczęciem zajęć zostaną przeprowadzone testy weryfikacji językowej.
    Zajęcia odbywają się w soboty. W ciągu roku akademickiego zaplanowano dwadzieścia spotkań. Każde spotkanie w ramach kursu będzie trwało 4 godziny dydaktyczne (tj. 10.30 – 13.30). Łączny koszt rocznego kursu językowego, obejmującego 80 godzin dydaktycznych, to 1 300 zł. Istnieje możliwość płatności jednorazowej, a także – w dwóch lub czterech równych ratach.

Kursy będą odbywały się w budynku Wydziału Filologicznego US przy al. Piastów 40b. Zajęcia rozpoczną się w październiku.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronach internetowych:

Otwarty kurs języka obcego >>>