• 19 PAŹ 23

Rekrutacja do Case Academy by Deloitte

Case Academy by Deloitte. Nasza akademia to cykl certyfikowanych warsztatów offline lub hybrydowych w formie symulacji biznesowych. Nasza akademia to ogromna dawka praktyki i doświadczenia zawodowego dla studentek i studentów, którzy planują swoją karierę, chcą odkryć swój potencjał i sprawdzić w jakim obszarze rozwijać swoją ścieżkę zawodową w przyszłości.

W ramach Case Academy przygotowaliśmy 5 ścieżek: Accounting Academy, Dealmaker Academy, Risk Advisory Academy, Tax Academy, Law Academy.

Do kogo kierujemy naszą ofertę i gdzie odbędzie się Case Academy?

Accounting Academy:

Studenci II, III, IV i V roku wszystkich kierunków studiów, którzy chcą zdobyć wiedzę z dziedziny rachunkowości i chcą zobaczyć, jak wygląda praca biegłego rewidenta.
    Akademia odbędzie się w Poznaniu, do której zapraszamy studentów uczelni wyższych w Szczecinie.

Aplikacje można składać online do 2 listopada na stronie internetowej Case Academy by Deloitte, gdzie znajduje się więcej informacji: https://www2.deloitte.com/pl/pl/pages/careers/articles/students/case-academy.html .