• 14 KW. 23

Praktyki programistyczne NCDC House of Talents dla studentów

Program NCDC House of Talents

– to więcej niż praktyki – wyjątkowa opcja, dzięki której możesz rozwinąć swoje umiejętności w zakresie programowania i realizacji projektu.

Wszystkie elementy praktyk zostały stworzone z wykorzystaniem skutecznego modelu nauczania, wymiany wiedzy i współpracy doświadczonych programistów z adeptami programu.

Poszukujemy osób z entuzjazmem, ciekawością i zdolnością do nauki.

NCDC House of Talents

ma na celu przyciągnięcie do NCDC zmotywowanych i pełnych pasji  programistów z różnymi kompetencjami technicznymi. Do rekrutacji zapraszamy więc studentów informatyki i tych wszystkich,  którzy chcą doskonalić swoje umiejętności programistyczne w symulacji środowiska projektowego, wykorzystujących najnowsze technologie i rozwiązania dostępne na rynku.

Rozwój zawodowy

NCDC zapewnia uczestnikom praktyczne doświadczenie związane z karierą poprzez realizację projektu w pełnym cyklu życia. Jest to świetna okazja do nawiązania kontaktu z wszystkimi członkami zespołu projektowego, współpracy z profesjonalistami i zdobycia większej wiedzy o możliwościach rozwoju w branży IT.

Spośród doświadczonych programistów NCDC, wybraliśmy Mentorów, których zadaniem będzie uczestniczenie z Wami w codziennych stand-upach, wspieranie w rozwiązywaniu problemów projektowych, cotygodniowe uczestniczenie w retrospekcjach oraz prowadzenie regularnego code review. Doświadczony Scrum Master zadba o to, abyście podczas praktyk mogli skupić się wyłącznie na kodowaniu, tak aby zrealizowany projekt był zgodny z oczekiwaniami Project Managera.

Współpraca

Możliwości nawiązywania swobodnych kontaktów są kluczem do udanego doświadczenia. Staramy się stwarzać możliwości nawiązywania kontaktów między Wami i zespołem NCDC abyście mogli lepiej poznać naszą codzienną pracę. Uczymy się poprzez zabawę, dając przestrzeń na popełnianie błędów i wymianę wiedzy.

Portfolio

Uczestnicy bardzo ciężko pracują nad ukończeniem swojego zadania i generalnie są dumni ze swoich osiągnięć. Prezentacje końcowe są elementem zwieńczającym każdy projekt, umożliwiając zespołom zademonstrowanie swoich osiągnięć. Po ukończeniu programu będziesz móc wzbogacić swoje portfolio o zrealizowany projekt.

Po programie

Uczestnicy, którzy okażą się wyjątkowi, mogą zostać zaproszeni do procesu rekrutacji, którego efektem jest zaoferowani zatrudnienia w NCDC.

Więcej szczegółów w linku: https://www.hot.ncdc.eu/