• 05 LUT 24

NGL Legal Skills: M&A Academy – program dla studentów prawa

Zapraszamy studentów prawa (4 i 5 rok studiów) na bezpłatny programem rozwojowym NGL Legal Skills: M&A Academy.

Głównym celem cyklu spotkań jest przybliżenie pracy prawnika w obszarze transakcji związanych z połączeniami i przejęciami przedsiębiorstw oraz zaznajomienie uczestników z bieżącymi tematami/wyzwaniami, z którymi mierzą się prawnicy i przedsiębiorcy działający w tej specjalizacji.

• Poznaj pracę prawnika transakcyjnego od kuchni

• Kurs dla studentów 4-go i 5-go roku prawa

• 5 spotkań w roku akademickim 2023/2024

• Szkolenie w formule spotkań stacjonarnych z możliwością uczestnictwa online (dla osób spoza Warszawy)

• Kameralna grupa

Poza standardowymi treściami, program został wzbogacony o aspekty szczególne dla sektora obronnego oraz energetycznego.

Aktualnie planujemy spotkania w formie stacjonarnej (dla osób z Warszawy) oraz online (dla osób spoza) w siedzibie kancelarii (ul. Koszykowa 61 B, Warszawa) oraz poprzez platformę MS Teams.

Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem: http://www.ngllegal.com/pl/skills/ .