• 15 CZE 22

Konferencja „Nauka i Biznes – Wspólne Wyzwania”

W imieniu organizatorów przekazujemy zaproszenie na ciekawą VIII Konferencję B2B „Nauka i biznes w kreowaniu szans w nieprzewidywalnym otoczeniu”:

Już 30 czerwca 2022 zapraszamy Państwa do udziału w VIII edycji Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Nauka i Biznes – Wspólne Wyzwania” (formie hybrydowej): fizycznie w Instytucie Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Mickiewicza 64 w Szczecinie, jak i online za pośrednictwem MS Teams.

Specjalnie z myślą o biznesie, przewidzieliśmy specjalną ofertę, która pozowali Państwu uczestniczyć nie tylko w przewidzianych przez nas sesjach praktycznych oraz naukowych, ale przede wszystkim budować relację biznesowe.

Proponujemy dla Państwa bezpłatne uczestnictwo w konferencji z następującym pakietem korzyści:
    1. Pełna możliwość uczestnictwa w dyskusjach z zadawaniem pytań
    2. Rozwój nawiązania nowych kontaktów z uczestnikami konferencji
    3. Możliwość prezentacji swojej firmy
    4. Certyfikat uczestnictwa w konferencji
    5. Materiały konferencyjne w formie elektronicznej
    6. Uczestnictwo w przerwach kawowych i lunchu (dla osób które będą w formie fizycznej na konferencji)
    7. Możliwość zgłoszenia postera, będącego formą aktywnego uczestnictwa w konferencji oraz uczestnictwa w konkursie na najlepsze postery.
    8. Dwa dodatkowe bonusy dla uczestników konferencji: test psychologiczny osobowości (ze zniżką) oraz warsztaty na temat współpracy w zespołach polsko-ukraińskich (poniżej)

Zniżka w wysokości 50% ceny w zakupie profesjonalnych testów psychologicznych, osobowościowych, kompetencyjnych oraz predyspozycji zawodowych.

W skład możliwości wchodzą między innymi:
    • wielowymiarowy test badający osobowość w kontekście wielu obszarów życia prywatnego jak i zawodowego
    • test badający nastawienie do siebie i ocenę swojej postawy oraz zachowania
    • test przeznaczony do określenia poziomu wybranych emocji, badania siły radzenia sobie z trudnościami oraz nastawienia do swoich celów w przyszłości
    • test do rozpoznania indywidualnego stylu zachowania i komunikowania się
    Więcej informacji o testach => link
    Kod promocyjny otrzymają te osoby, które zarejestrują się na konferencję oraz będą uczestniczyć w przynajmniej jednej sesji podczas konferencji w formie stacjonarnej lub on-line.

Możliwość uczestnictwa w bezpłatnym warsztacie on-line na temat „Zarządzanie i współpraca w zespole polsko-ukraińskim”, szkolenie poprowadzi certyfikowany psycholog biznesowy Eliza Szewc, firma Profi Competence Europe.
    Link do szkolenia otrzymają te osoby, które zarejestrują się na konferencję oraz będą uczestniczyć w przynajmniej jednej sesji podczas konferencji w formie stacjonarnej lub on-line.
    Szkolenie dla uczestników odbędzie się w dniu 1 lipca 2022 w godzinach 10.00-12.00 w formule on-line.

Zapraszamy do zapoznania się z programem i innymi informacjami na temat konferencji dostępnymi na stronie b2b.usz.edu.pl

Rejestracja na konferencję: link >>>