• 22 PAŹ 21

Kobiety w logistyce – warsztaty dla studentek i absolwentek US

Serdecznie zapraszamy wszystkie studentki Uniwersytetu Szczecińskiego ostatniego roku studiów magisterskich oraz licencjanckich na dedykowane warsztaty organizowane przez Amazon Operations, które odbędą się online 27.10.2021 o godzinie 19:00.

Jako Amazon staramy się wspierać i dopingować studentki w rozwoju kariery związanej z m.in. z logistyką, transportem czy operacjami. Chcemy dać  narzędzia, dzięki którym będą w pełni konkurencyjne na rynku pracy. Jako Amazon możemy zaproponować nie tylko wsparcie mentorskie podczas pierwszych kroków w zawodzie ale również stanowiska, które odpowiadają ich kwalifikacjom.

Podczas proponowanych warsztatów opowiemy czym „od kuchni” jest zawód logistyka oraz pokażemy możliwości jakie otwierają się przed absolwentkami kierunków technicznych. Przygotujemy je również na rozmowy kwalifikacyjne, które będą miały przed sobą aplikując na stanowiska menadżerskie (w Amazon ale i nie tylko).

Warsztaty są skierowane do absolwentek, studentek ostatniego roku studiów bądź II stopnia.