• 16 PAŹ 21

Głosujemy na projekty Uniwersytetu Szczecińskiego, w tym na projekt „UNIWERSYTET 2.0 – Strefa Kariery”!

Gala Laurów Uniwersyteckich to projekt organizowany przez Forum Uniwersytetów Polskich, którego ideą jest wskazywanie inicjatyw, osób i organizacji, które wspierają działalność studentów. Uniwersytet Szczeciński w tym roku ma aż 5 nominacji – najwięcej w skali kraju!

Nominację w kategorii „Uniwersytet Perspektyw” otrzymał także realizowany przez ABK US projekt „UNIWERSYTET 2.0 – Strefa Kariery”!

Studia to niezwykły czas kształtowania swojej tożsamości i zdobywania wielu kompetencji. Niezwykle istotne jest to, aby młodzi ludzie podczas studiów znaleźli osoby, które chętnie służą pomocą oraz by mieli możliwość uczestnictwa w inicjatywach odbywających się na ich uczelniach.

Uniwersytet Szczeciński w tym roku uzyskał aż 5 nominacji, a są to:

• kategoria: Uniwersytecki Projekt Naukowy: Strefa Nauki
    • kategoria: Uniwersytecki Projekt Społeczny: Be ECO with US
    • kategoria: Uniwersytecki Projekt Kulturalny: #USzczęśliwiaj
    • kategoria: Uniwersytecki Projekt Prostudencki: MAXimUS dostępności
    • kategoria: Uniwersytet Perspektyw: UNIWERSYTET 2.0 – Strefa Kariery

Głosowanie na projekty odbywa się za pomocą elektronicznego formularza, który można znaleźć na stronie https://funip.pl/glosowanie i potrwa do 21 października.

Zachęcamy do oddawania głosów na projekty Uniwersytetu Szczecińskiego.