• 22 PAŹ 21

Globalne wydarzenie Virtual Open House

Zaproszenie dla studentów naszej Uczelni na zbliżające się pierwsze globalne wydarzenie Virtual Open House: Explore McKinsey beyond consulting.

Podczas tego wydarzenia uczestnicy poznają bliżej różne działy McKinsey poza konsultingiem oraz będą mieli okazję wysłuchać historii naszych liderów
    i współpracowników dotyczących ich drogi w naszej firmie. Jeśli studenci nie są pewni tego, jakie ścieżki kariery mogą być dla nich najbardziej odpowiednie, będzie to doskonała okazja aby dowiedzieć się więcej o możliwościach w działach Finance, People Operations, Visual Graphics & Media czy też Global Administration. Jeśli z kolei są już świadomi swoich preferencji w tym obszarze, będzie to szansa na dokładniejsze zapoznanie się ze specyfiką roli czy też naszym procesem rekrutacyjnym.

W McKinsey poszukujemy wyjątkowych osób z rozmaitych ścieżek kształcenia, ze szkół oraz uniwersytetów na całym świecie i mamy nadzieję, że studenci Państwa Uczelni rozpoczną swoją profesjonalną drogę właśnie z nami.

Wydarzenie będzie przeprowadzone w języku angielskim.

Rejestracja na spotkanie o 11:00  |  Rejestracja na spotkanie o 20:30

• Data: Wtorek, 09.11.2021
    • Czas: 11:00 – 12:00 lub 20:30 – 21:30

• Who is McKinsey?
    • Careers beyond consulting: Joining McKinsey Global Services’ teams
    • Find your fit: An introduction to our business functions
    • Questions for Colleagues: Ask us anything from culture to the recruiting process

Dla kogo jest wydarzenie?

Dla studentów i świeżo upieczonych absolwentów poszukujących możliwości profesjonalnego rozwoju w:

– Bengaluru, Indie

– Chennai, Indie

– Manila, Filipiny

– Phoenix, Arizona, USA

– Poznań, Polska

– Praga, Czechy

– San Jose, Kostaryka

– Tampa, Florida, USA

Więcej informacji na temat naszych lokalizacji, znajdą Państwo tutaj.

Rejestracja na spotkanie o 11:00   |  Rejestracja na spotkanie o 20:30