• 26 MAR 24

Dzień otwarty dla studentów w Sii Szczecin

Zapraszamy studentów na Dzień Otwarty w szczecińskim biurze Sii.

Będzie to świetna okazja, by osobiście poznać naszych ekspertów i porozmawiać z nimi o ścieżce własnej kariery. Odpowiemy na Wasze pytania dotyczące procesu rekrutacji i zasad tworzenia CV. Przyjdźcie i sprawdźcie, jak wygląda codzienna praca w Sii – Najlepszym Miejscu Pracy w Polsce.

Warsztat techniczny

Jak dobrze zaprezentować się na rozmowie technicznej? Na spotkaniu zostanie poruszona kwestia przygotowania do rozmowy technicznej dla studentów zainteresowanych rekrutacją na stanowisko programisty. Odpowiemy na pytania, jak efektywnie przygotować się do rozmowy, jak wygląda jej przebieg, jakie są typy pytań, w jaki sposób najlepiej udzielać odpowiedzi, a także o co warto zapytać rekrutera.

„Start a career in IT” – warsztat rekrutacyjny

Podczas spotkania dowiesz się, jak pewnym krokiem wejść do świata IT. Pomożemy Ci:

• przygotować CV, które przyciągnie uwagę rekrutera i wyróżni się (na plus) spośród innych,

• dobrze zaprezentować się podczas rozmowy rekrutacyjnej,

• oraz zdobyć informacje o możliwych ścieżkach rozwoju (nie tylko technicznego) w branży IT.

• 12:00 – 12:10     przyjazd uczestników oraz powitalna kawa
    • 12:10 – 12:30     oficjalne otwarcie wydarzenia oraz zwiedzanie biura
    • 12:30 – 13.30     warsztat techniczny
    • 13:30 – 14:30     warsztat rekrutacyjny: „Start a career in IT”
    • 14:30 – 15:00     pizza & networking.

Szczegółowy program i zapisy: https://sii.pl/wydarzenia/open-day-sii-szczecin-2024/ .