• 14 SIE 20

  Biznes+Art

  Mamy przyjemność ogłosić, że zostaliśmy patronem medialnym projektu Biznes+Art, czyli projektu, który ukazuje jak w efektywny sposób połączyć sektor kreatywny ze sferą biznesową.

  Jesteś osobą twórczą, chcesz zbudować biznes oparty na własnej pasji, ale dotychczas tylko myślałeś/aś o swoich pomysłach lub planach?
  Projekt Biznes+Art pomoże Ci zrobić pierwsze kroki.

  Zgłoś się, zyskaj unikatową wiedzę i zacznij działać.

  Więcej informacji oraz zapisy na stronie: http://biznesart.startupacademy.pl/


  Już 23 września odbędzie się konferencja Biznes + Art na której udowadniamy, że branża kreatywna świetnie radzi sobie w sferze biznesu. Na wydarzeniu zaprezentują się startupy oraz marki z województwa Małopolskiego, które udowodnią, że kreatywność idzie w parze z biznesem. Do udziału zapraszają inicjatorzy projektu Startup Academy wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego.

  Program Biznes + Art. skierowany jest głównie do studentów małopolskich uczelni, aby wesprzeć ich na polu biznesowym. Zainspirujemy ich do działania oraz pomożemy wprowadzać swoje talenty w życie. Udział w konferencji i warsztatach online jest całkowicie bezpłatny!

  Zapraszamy na warsztaty:

  Zbuduj swój artystyczny biznes – 12 września, 10:00-18:00, online

  Myśl jak innowator dzięki design thinking – 19 września, 10:00-18:00, online

  Konferencja połączona jest z warsztatami dla studentów, którzy chcą pogłębić i rozwinąć nowe umiejętności.  Podczas ośmiogodzinnego szkolenia online uczestnicy poznają techniki kreowania biznesu, generowania pomysłów na biznes, modeli biznesowych oraz budowania produktów lub usług w oparciu o potrzeby klientów.

  Weź udział w konferencji – 23 września, 18:00-21:00

  Na konferencji historie swoich firm i cenne rady zaprezentują:

  Podzielą się oni swoimi doświadczeniami tak aby mogli z nich czerpać wszyscy, zarówno początkujący przedsiębiorcy jak i osoby, które dopiero marzą o własnym biznesie.

  Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

  Zapisy zarówno na część warsztatową jak i konferencję odbywają się na stronie http://biznesart.startupacademy.pl/