• 24 PAŹ 23

Bezpłatne warsztaty z programowania dla studentów

Code access organizuje bezpłatne warsztaty z programowania w wybranym języku – Java, Python, C++ lub JavaScript – dla zainteresowanych studentów w formie online.

Dzięki takim zajęciom uczestnicy mogą zwiększyć swoją wiedzę na temat branży IT oraz zaprogramować swój pierwszy projekt. Podczas projektu uczestnicy mogą ocenić, czy odpowiada im ta dodatkowa możliwość rozwoju, jaką jest programowanie.

Zajęcia w formie online pozwolą studentom na zdobycie takiej samej wiedzy i umiejętności, jak podczas spotkania stacjonarnego w placówce. Zajęcia zostałyby przeprowadzone za pomocą Microsoft Teams lub innego wybranego programu.

Zajęcia poprowadzi Anna Chudak-Morzuchowska, która jest założycielką Szkoły Programowania Codeaccess i osobą aktywnie działającą w branży IT oraz posiadającą bardzo dużą wiedzę z zakresu programowania.

Cel: pierwsze zajęcia pozwalają na odkrycie w programowaniu logiki, która sprawia, że zaczyna ono być postrzegane jako przystępna do nauczenia się dziedzina, pozwalająca na rozwinięcie się w najbardziej przyszłościowej i lukratywnej ścieżce kariery.

Dlaczego warto? Zawód programisty jest obecnie ścieżką zawodową, która daje największe możliwości rozwoju zawodowego i pewność zatrudnienia na stabilnym stanowisku. Niesłusznie jest on jednak postrzegany jako trudny i techniczny. Celem zajęć jest pokazanie uczestnikom, że programowania to dobra zabawa i ciekawy pomysł na przyszłość.

Kontakt:

• mail: biuro@codeaccess.pl