• 12 STY 24

Bezpłatne szkolenie dla studentów psychologii „Psychologia i co dalej? Jak zaplanować ścieżkę kariery”

Klinka PsychoMedic, ogólnopolska sieć poradni psychologiczno-psychiatrycznych, zaprasza serdecznie studentów psychologii do uczestnictwa w bezpłatnym webinarze „Psychologia i co dalej? Jak zaplanować ścieżkę kariery.”

Szkolenie odbędzie się 23.01.2024 o godz 19:00 w formie online. Na szkolenie zapraszamy wszystkie osoby, które poszukują swojej zawodowej drogi po psychologii i chcą dowiedzieć się więcej o poszczególnych ścieżkach kariery.

Przyjrzymy się między innymi temu:
    ❓ Czy psychoterapia to rzeczywiście uniwersalna i zawsze opłacalna ścieżka kariery dla psychologa?
    ❓ Co brać pod uwagę, wybierając ścieżkę kariery dla siebie?
    ❓ Co możesz zrobić jeszcze w trakcie studiów, żeby zwiększyć swoją szansę na zatrudnienie w wymarzonym miejscu?
    ❓ Przy których ścieżkach kariery wymagane jest dodatkowe wykształcenie? Kiedy wystarczą krótsze szkolenia, a kiedy kilkuletnie studia
    podyplomowe?

Ścieżki kariery po psychologii – na czym polegają, dla kogo są najlepsze, jakie są ich plusy i minusy, jakie specyficzne wyzwania się z nimi wiążą?
    ▪️ Oświata
    ▪️ Biznes
    ▪️ Praca naukowa
    ▪️ Poradnictwo psychologiczne
    ▪️ Szkolenia, coaching, rozwój osobisty
    ▪️ Służba zdrowia

Szkolenie poprowadzi mgr Lidia Karasiewicz – Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuje w modelu psychodynamicznym z elementami podejścia systemowego i analitycznego. Zajmuje się psychoterapią indywidualną dorosłych i młodzieży, a także par i rodzin. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami z diagnozą choroby afektywnej dwubiegunowej. Prowadzi także działalność dydaktyczną, prowadzącą staż psychoterapeutyczny dla studentów i absolwentów psychologii Psycholog Praktyk.

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/42pCJjDHE .