• 10 CZE 20

Badanie dot. pandemii koronawirusa SARS-CoV-2

Szanowni Państwo!

Ostatnie miesiące upływające pod znakiem pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 dla wielu z nas jako pracowników okazały się dużym wyzwaniem. Zmianie uległy nasze rutyny zawodowe i prywatne, a napływające informacje budziły wiele obaw. Z różnych stron do menedżerów i kierowników zespołów kierowane były wskazówki, jak wspierać pracowników w tych zmienionych warunkach, w warunkach niepewności.

Czy trafiły one na podatny grunt? Czy organizacje oraz przełożeni stanęli na wysokości zadania, czy sprostali pojawiającym się wyzwaniom?

Jako zespół badawczy Instytutu Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego postanowiliśmy to sprawdzić i zapytać pracowników, jak oceniają działania podejmowane w zatrudniających ich organizacjach. Zamierzamy ustalić, jakie działania dotyczące pracowników wdrożono w ostatnim czasie i jak one wpłynęły na postawy i zachowania pracowników. Pomoże to wskazać obszary i działania, które organizacje powinny podejmować w trosce o pracowników w sytuacji niepewności.

Bardzo zależy nam na Państwa opinii i liczymy, że podzielicie się Państwo z nami swoimi obserwacjami. W tym celu prosimy kliknąć w poniższy link (lub skopiować go i wkleić do przeglądarki), który stanowi przekierowanie do naszego badania.

www.ankiety.usz.edu.pl/index.php/894152?lang=pl

Badanie jest w pełni anonimowe i zajmuje do 15 minut.

Jeśli ma Pani/Pan pytanie, zachęcamy do kontaktu na adres badaniepostaw@usz.edu.pl lub bezpośrednio z wybraną osobą z Naszego zespołu (adresy poniżej).

Z góry dziękujemy za opinię. Wyniki badania będą udostępnione przez stronę internetową Instytutu Zarządzania (zar.usz.edu.pl).

dr Aleksandra Rudawska (aleksandra.rudawska@usz.edu.pl)
    dr hab. Katarzyna Gadomska-Lila, prof. US (katarzyna.gadomska-lila@usz.edu.pl)
    dr hab. Anna Pluta (anna.pluta@usz.edu.pl)
    mgr Ewelina Konarska-Michalczyk (ewelina.konarska-michalczyk@usz.edu.pl)