• 09 GRU 20
    Akademia Terapeuty – szkolenia online dla studentów psychologii, pedagogiki, medycyny i kierunków pokrewnych w PsychoMedic.pl

• Jesteśmy wysoko wykwalifikowanym Zespołem praktyków na co dzień pracującym z Pacjentami; stoi za nami wieloletnie doświadczenie pracy z Pacjentami.
    • Każde szkolenie posiada atest jakości Psychomedic.pl. Kładziemy nacisk na praktykę – część teoretyczną ograniczyliśmy do minimum tak, abyś mógł pod okiem doświadczonego psychologa przećwiczyć praktyczne umiejętności pracy z Pacjentem.
    • Prowadzimy szkolenia online już od ponad 6 lat! Nasi specjaliści szkoleniowcy posiadają ponad 10-letnie doświadczenie pracy z Pacjentami metodą, w której szkolą.
    • Angażujemy się w Twoje szkolenie, z nadzieją, że kiedyś dołączysz do naszego Zespołu:)

Najbliższe szkolenia:

9.01.2021r. „Interwencja Kryzysowa w praktyce (szkolenie online)”

23.01.2021r. „Terapia osób dorosłych z Zespołem Aspergera (szkolenie online)”

Zgłoszenia: staz@psychomedic.pl  | 575 005 635

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą stażową – prowadzimy staże dla psychologów także online!
    W PsychoMedic.pl myślimy o przyszłości i w związku z obecną pandemią koronawirusa postanowiliśmy dostosować
    nasz program stażowy do obecnych warunków i otworzyć staż psychologiczny „Psycholog Praktyk” w formacie online.

Opracowaliśmy praktyczną procedurę stażu, dzięki której program pozostaje taki sam jak podczas zajęć stacjonarnych,
    spotkania w formule online nadal w 90% opierają się na praktyce.

Nasza oferta stażu online jest dostępna dla studentów i absolwentów z całej Polski
    – wystarczy, że posiadają komputer z dostępem do internetu.

Więcej informacji o stażu online znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: