• 30 SIE 23

8 edycja projektu Career Boost- dla osób poszukujących pracy

Ruszają zapisy do VIII edycji bezpłatnego projektu – Career Boost prowadzonego przez ekspertów jednej z wiodących międzynarodowych firm – UBS Bank.

Career Boost VIII jest skierowany m.in. do osób:

• bezrobotnych,
    • studentów wchodzących na rynek pracy,
    • mających trudności z podjęciem zatrudnienia,
    • zagrożonych utratą pracy,
    • pracujących poniżej swoich kwalifikacji,
    • wracających na rynek pracy po przerwie związanej np. z chorobą lub wychowywaniem dziecka,
    • uchodźców wojennych z Ukrainy posługujących się j. polskim lub j. angielskim.

Career Boost VIII składa się z:

• 2 x dni szkoleń online w godz. 9.00-14.00
    • 1 x symulowana rozmowa kwalifikacyjna online (dla osób, które dostarczą swoje CV i przykładową ofertę pracy, na którą chcą aplikować)
    • 3 x spotkania indywidualne online z mentorem (m.in. pomoc w stworzeniu CV)

Szkolenia obejmą zagadnienia*:

• Jak zidentyfikować swoje mocne strony i talenty oraz wyznaczyć sobie cele jak profesjonalista
    • Jak stworzyć CV, któremu Twój przyszły pracodawca nie będzie mógł się oprzeć
    • O sekretach poszukiwania pracy
    • O prawie pracy – co musisz wiedzieć jako pracownik
    • Jak efektywnie pracować z domu,
    • Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

* Można zapisać się na wybrane przez siebie szkolenia. Osoby biorące udział we wszystkich szkoleniach otrzymają certyfikat potwierdzający udział w projekcie.

Harmonogram:

· Szkolenia w dwóch grupach językowych:

• 16-17.10.2023r. – szkolenia w j. polskim
    • 18-19.10.2023r. – szkolenia w j. angielskim

· Symulowane rozmowy kwalifikacyjne:

• 26-27.10.2023r. w godz. 8.00-17.00

· Mentoring:

• Listopad 2023r. – Styczeń 2024r. (terminy ustalane indywidualnie)

Zapisy:

Do 11 października 2023 przez stronę: https://stellavirium.org/career-boost-viii

Udział w całości projektu jest bezpłatny. Zapraszamy!

***

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej www.stellavirium.org oraz fanpage’u na Facebooku: https://www.facebook.com/StellaVirium.