• 12 LIS 20

13. Edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2020 r. Nowa Normalność

Serdecznie zapraszamy Studentów oraz Absolwentów US do wspólnego udziału w  13. Edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2020 r., która w tym roku odbędzie się pod hasłem „Nowa normalność”.

W okresie od 16.11 do 20.11.2020 r. przygotowaliśmy dla Was działania online, w tym m.in. webinary, które poprowadzą dla Was specjaliści z naszego regionu.

Poniżej znajdziecie program, który przygotował zespół Akademickiego Biura Karier US oraz Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości US w ramach ŚTP 2020.

Data Godzina Akcja Zgłoszenia
    16.11.2020 (poniedziałek) godzina 12:00

Konsultacje

Przygotuj aktualne CV i list motywacyjny wspólnie z ABK US.

Czekamy na Was na naszym zespole na MS Teams – ABK – Strefa Kariery (kod zespołu: su4vk8u)
    Webinar odwołany
    ———–

Webinar