Serdecznie zapraszamy do udziału w doradztwie zawodowym kierowanym do studentów 4 ostatnich semestrów, organizowanym w ramach projektu „UNIWERSYTET 2.0 – STREFA KARIERY” .

Podczas indywidualnych konsultacji dowiesz się:

 • jakie są Twoje predyspozycje; w jakim środowisku pracy będziesz się czuł spełniony,
 • jakie są Twoje mocne strony,  poznasz obszary do doskonalenia,
 • co tak naprawdę jest dla Ciebie ważne – ustalisz swój system wartości.

Jeśli zastanawiasz się

 • nad wyborem zawodu lub jego zmianą,
 • chcesz zaplanować swoją ścieżkę kariery zawodowej – stworzyć indywidualny plan działania,
 • przygotować się do poszukiwania pracy,

skorzystaj z możliwości  – zapisz się już teraz na spotkanie online z doradcą zawodowym. Nie czekaj do końca studiów!

Formularz zgłoszeniowy >>>

 

Gdzie odbywają się rozmowy doradcze?
Rozmowy doradcze od marca 2020 r. odbywają się online poprzez platformę MS Teams.

W indywidualnych przypadkach, po wcześniejszym umówieniu terminu, istnieje możliwość bezpośredniego spotkania w siedzibie Akademickiego Biura Karier US ul. Cukrowa 12, pok. 235 SERVICE INTER-LAB przy Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania US

Gdzie znajdę więcej informacji?
W przypadku innych pytań lub wątpliwości zapraszamy do bezpośredniego kontaktu:
tel. 91 444 37 06 / 91 444 37 03
e-mail: kariera@usz.edu.pl 

Zapraszamy również do dołączenia do naszego zespołu na MS Teams – ABK Strefa Kariery, gdzie również możecie uzyskać informacje dotyczące projektu.

Link do zespołu: teams.microsoft.com

Kod do zespołu: su4vk8u

 1. Warto skorzystać z doradztwa zawodowego w ABK US, przede wszystkim dlatego, że daje nam to możliwość dalszego rozwoju lub zmiany naszej ścieżki zawodowej. Doradcy zawodowi to osoby otwarte na nasze pomysły, wspierające i służące pomocą. Spotkanie z doradcą daje nam możliwość wykonania testu predyspozycji zawodowych, czyli lepszego poznania siebie, co może pomóc wybrać nam dalszą ścieżkę rozwoju, jeśli nie jesteśmy jej pewni. Doradztwo zawodowe w ABK US to nie tylko jedno spotkanie, po którym student jest pozostawiony sam sobie, ale stałe wsparcie doradcy podczas realizowania postawionych sobie celów oraz możliwość konsultacji, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Polecam wszystkim zapoznać się z ofertą ABK US, a sama jedynie żałuję, że skorzystałam z ofert dopiero na ostatnim roku studiów.
 2. Czy warto skorzystać z doradztwa zawodowego ABK? Tak, tak, tak i jeszcze raz TAK! Dlaczego? Na samym początku miałam obawy, czy mogę podzielić się swoimi pomysłami, zainteresowaniami i najskrytszymi marzeniami z osobą, której tak naprawdę nie znam. Okazało się, że mogę i to śmiało. Pani z ABK z uśmiechem i zainteresowaniem była otwarta na wszystkie moje słowa, którymi opisywałam swoje pomysły oraz plany. Poczułam, że komuś zależy na tym, abym potraktowała swoją pasję poważnie i dała jej szansę. Po spotkaniach, na których panowała sympatyczna atmosfera, miałam poczucie, że mogę odważnie iść tam, gdzie kieruje mnie intuicja. Na konsultacjach z doradcą zawodowym można poznać siebie, a nawet odkryć się na nowo! To krok, na który warto się zdecydować, gdy pragnie się odważnie sformułować swój cel, a później do niego dążyć. Jako studenci mamy ogromne szczęście, że możemy skorzystać z takich spotkań i oferowanych przez ABK narzędzi. Jeżeli miałabym możliwość zdecydować jeszcze raz, bez wahania zgłosiłabym się do ABK!
 3. Polecam wszystkim studentom spotkanie z doradcą zawodowym z Akademickiego Biura Karier. Pani Beata jest bardzo zaangażowana w swoją pracę i pomaga ukierunkować chaotyczne działania, gdy nie jesteśmy pewni w którą stronę poprowadzić swoją ścieżkę kariery. Dzięki konsultacjom dokumentów aplikacyjnych do wybranej pracy, można zwiększyć swoją szansę na zatrudnienie. Interesującą możliwością jest również test kompetencji, po którym omawiane są mocne i słabe strony oraz jak można je wykorzystać w swojej karierze.
 4. Hej Kochani!
  W tych ciekawych „zdystansowanych” czasach chcę podzielić się z Wami mega fajnym projektem Biura Karier, z którego wszyscy możemy skorzystać i mieć naprawdę super fun!!!
  Gdy dużo czasu spędzamy wciąż w przestrzeni prywatnej możemy przeżyć coś co w bardzo delikatny i skuteczny sposób da nam kopa do przodu i zobaczymy, że nasze marzenia, które chcielibyśmy zrealizować po studiach a może trochę się zdystansowały są na wyciągnięcie ręki…
  Wystarczy umówić się na spotkanie z doradcą zawodowym i chwilę zastanowić się nad sobą, tym co studiujecie, co wokół tego się dzieje, jakie macie plany na przyszłość z tym związane etc.
  Zachęcam, dajcie sobie te chwilę, bo ona może dać Wam kolejne dobre, ciekawe dni i lata… Gwarantuję, że nie będziecie żałować!!!!
 5. Spotkanie w ABK przyda się każdemu! Pozwala spojrzeć na sytuację z innej perspektywy. Pokazuje inne możliwości działania i uświadamia, co można by było zrobić, aby kariera zawodowa rozwinęła się tak, jak sobie wymarzyliśmy. A to wszystko w przesympatycznej atmosferze, w której każdy poczuje się dobrze.
 6. Serdecznie polecam spotkanie z doradcą zawodowym! Pani Alicja jest przemiłą i kochaną osobą, która bardzo mi pomogła w odnalezieniu „swojej ścieżki zawodowej” :). Na pierwszym spotkaniu dostałam specjalny kod, aby wykonać test predyspozycji zawodowych. Wyniki otrzymałam na kolejnym spotkaniu. Opisały one mnie w 100%. To co lubię, czego nie lubię. Wszystko się zgadzało. Teraz po tych spotkaniach jestem już pewna swoich decyzji, których przed spotkaniem z Panią Alicją się obawiałam. Wszystkim, którzy się wahają polecam spotkać się z doradcą i rozwiać swoje wątpliwości.
 7. Serdecznie polecam wykonanie Wielowymiarowego Kwestionariusza Preferencji każdemu kto zastanawia się jaką obrać ścieżkę kariery lub chciałby dowiedzieć się więcej o swoich predyspozycjach zawodowych. Po zaznaczeniu odpowiedzi na proste pytania umawiamy się z przesympatyczną Panią z Akademickiego Biura Karier na podsumowanie oraz omówienie naszych wyników. Pani dokładnie wytłumaczy jakie są nasze mocne oraz słabe strony na podstawie kwestionariusza oraz doradzi jak najlepiej wykorzystać swoje umiejętności.
 8. Rozmowa z Panią Alicją z ABK dała mi dosyć sporo do przemyślenia na temat swojej przyszłości oraz tego, z czym chcę ją związać . Dostałam kilka cennych wskazówek i ciekawych rozwiązań dotyczących ugruntowania swojej ścieżki zawodowej. Spotkanie jest bardzo motywacyjne, a po jego zakończeniu dostałam tzw. „kopa” do dalszego działania 🙂 Zachęcam wszystkich do spotkania z doradcą zawodowym, gdyż naprawdę warto posłuchać rad doświadczonych osób, które chcą nam pomóc przy wyborze swojej kariery, by była ona przyjemna i satysfakcjonująca przez okres całego życia. Polecam!
 9. Zachęcam wszystkich studentów Uniwersytetu Szczecińskiego do skorzystania z pomocy jaką oferuje Akademickie Biuro Karier. Spotkania z doradcą zawodowym są w super atmosferze, cały stres przed spotkaniem zszedł tylko po kilku wymienionych słowach. Można się dowiedzieć o sobie całkiem sporo nowych ciekawostek i poznać swoje mocne strony i cechy, a także załapać się na rożne fajne projekty. Bardzo dziękuje Pani Alicji za pomoc w rozwoju i miłą atmosferę. Polecam wszystkim 🙂
 10. Decyzja o spotkaniu z doradcą zawodowym była bardzo dobrym pomysłem. Mogłam dowiedzieć się w jakich obszarach będzie mi się najlepiej pracowało i poruszało w moim życiu zawodowym. Jest to super pomysł dla osób, które jeszcze poszukują swojej drogi i nie wiedzą do końca, gdzie widzą się za 5 lat. Doradca zawodowy pomógł mi ukierunkować się w tym, co chcę robić. 30 minut rozmowy z kimś doświadczonym daje więcej niż myślenie i błądzenie po pomysłach, które codziennie rodzą się w naszych głowach. Warto skorzystać pomocy, którą mamy podaną na tacy.
 11. Spotkanie z doradcą z Akademickiego Biura Karier to nie tylko porada dotycząca odbycia konkretnych kursów czy szkoleń. Jest to przede wszystkim rozmowa o nas samych, o tym co nas interesuje czy o tym czego oczekujemy od życia. Dostajemy możliwość odbycia dyskusji, która ma nam pomóc w odnalezieniu odpowiedniej ścieżki kariery zarówno akademickiej jak i zawodowej. Możemy liczyć na niezwykle cenne i inspirujące rady, wskazówki dotyczące predyspozycji zawodowych oraz liczne propozycje zajęć, które pomogą w rozwoju naszego potencjału.
 12. „Może skusisz się i skorzystasz? Możesz zyskać.” 
  • Jestem studentką drugiego roku, czyli
   powinnam wiedzieć jaki mam cel
   i co przede mną jest?
   Ale… przyszedł kryzys i jest pytanie-
   „co dalej?”.
   Zarejestrowałam się …
   Odbyło się pierwsze spotkanie.
   Strach i przerażenie w oczach, ale z każdym zdaniem
   usłyszanym i wypowiedzianym, i zadanym pytaniem
   odnajdywałam odpowiedzi co mogę robić
   i jak realizować się dalej,
   poznając dogłębnie siebie
   i umacniając dzięki temu swoje przekonanie.
   Miła Pani po drugiej stronie ekranu,
   która wysłucha i zaproponuje działanie od Nas zależy co z tym zrobimy dalej.
   Nie żałuję spędzonych chwil nad zastanawianiem,
   bo dzięki temu idę
   dalej.
   Może Ty też skorzystasz?
   Wiele możesz zyskać:
   dofinansowanie, wskazówki, drogocenne rady,
   olśnienie, zdobycie odwagi
   by zapisać się na szkolenie
   i mieć szersze spojrzenie.
   Najtrudniejszy jest pierwszy krok,
   ale robiąc go,
   możesz zmienić swój rok.
   Zostawiam Cię z moim słowem,
   przemyśl, zastanów się,
   ale mimo to
   warto skorzystać
   z pomocnej ręki, która czeka
   i ma chęci
   by podarować Ci ją.
   Możesz zyskać.
   Pozdrawiam Cię i ściskam.
 13. Jeszcze raz dziękuję za wczorajszą rozmowę. Dała mi dużo wiary w swoje możliwości oraz energii do działania.
 14. Dzięki przeglądaniu kursów nawinął mi się nowy pomysł na pracę licencjacką, pozostaje mi ponowne ubieganie się o nowy kurs – same plusy.
 15. Czuję się fantastycznie ze świadomością, że działam i postawiłam na swoje dobro.
 16. Dziękuję za zaangażowanie oraz wsparcie. Nie sądziłam, że student może uzyskać taką pomoc ze strony uczelni.:)
 17. Studia to idealny czas na rozwój swoich zainteresowań w kontekście kariery zawodowej, a Akademickie Biuro Karier to idealne miejsce dla studentów, aby rozpocząć swoją przygodę ze zdobywaniem kompetencji oraz doświadczenia zawodowego.
 18. Współpracując z Akademickim Biurem Karier Uniwersytetu Szczecińskiego mam możliwość poprowadzić swoją ścieżkę zawodową pod okiem specjalistów. Mentoring z doradcą zawodowym pomaga mi w jasnym wyznaczaniu swoich celów i dążeniu do nich. Na spotkaniach omawiamy jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej a także dopracowujemy CV oraz list motywacyjny. Atrakcyjnym bonusem jest możliwość.
 19. Spotkanie z doradcą zawodowym inspiruje nas do działania, pozwala zrozumieć czego tak naprawdę chcemy i do czego jesteśmy stworzeni. Doradca wzbogaca poziom naszej samooceny, przy czym nas nie ocenia. Porada nie boli i nie kosztuje, a staje się jednym z kluczowych momentów podejmowanych decyzji na nowej drodze życia. Pozwól sobie pomóc kiedy pomoc oferują tak przemili ludzie 🙂

Szanowni Państwo,

zapraszamy na warsztaty, które od października realizować będziemy w formule stacjonarnej!

 

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty. Przygotujcie się na pracę w grupach, wymianę doświadczeń, dyskusje w miłej atmosferze 🙂

Warsztaty skierowane są do studentów Uniwersytetu Szczecińskiego z 4 ostatnich semestrów studiów.
Liczba miejsc ograniczona! W przerwie zapewniamy poczęstunek 🙂

Data Godziny Temat Miejsce realizacji warsztatów Formularz zgłoszeniowy *Uwaga!! Prosimy w formularzu zgłoszeniowym podać Państwa adres mailowy w domenie usz.edu.pl

08.10.
2021
piątek

10.00

14.00

Przetestuj się i poznaj siebie ul. Cukrowa 12, Szczecin Formularz zgłoszeniowy >>>

13.10.
2021
środa

11.00

15.00

Zbuduj swój archetyp – Twoja marka osobista ul. Cukrowa 12, Szczecin Formularz zgłoszeniowy >>>

19.10.
2021
wtorek

10.00

14.00

Stwórz swoje profesjonalne CV ul. Cukrowa 12, Szczecin Formularz zgłoszeniowy >>>
25.10.
2021
poniedziałek

10.00

14.00

Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej ul. Cukrowa 12, Szczecin Formularz zgłoszeniowy >>>

27.10.
2021
środa

10.00

14.00

Podróż Bohatera ul. Cukrowa 12, Szczecin Rekrutacja wkrótce

 1. Warsztaty były świetne
 2. Wszystko było super!!!
 3. Bardzo pomocne, by jednak z pewnego dystansu (przy nabraniu pewnej formy obiektywności) spojrzeć na siebie i obrać dopasowany kierunek rozwoju.
 4. Bardzo mi się podobało, nie mam żadnych uwag.
 5. Bardzo mi się podobało.
 6. Bardzo ciekawe warsztaty, dużo przydatnej wiedzy w miłej atmosferze 🙂
 7. Wszystko było bardzo dobrze i ciekawie.
 8. Fantastyczna atmosfera. Rewelacyjna grupa i prowadząca.
 9. Dużo materiałów i niezbędnych narzędzi
 10. Było cudownie
 11. Dobra atmosfera, luźny tryb warsztatów.
 12. Rewelacja!
 13. Szkolenie za krótkie 🙂
 14. Tak trzymać!
 15. Idealne warsztaty, program i rozłożenie w czasie!

Uczelnia refunduje zewnętrzne szkolenia/kursy, prowadzące do podniesienia kompetencji zawodowych i informatycznych, wybrane przez Uczestnika Projektu spośród szkoleń dostępnych na rynku usług szkoleniowych (w tym szkolenia e-learningowe).

Szkolenie powinno umożliwiać zdobycie wiedzy, umiejętności, kompetencji lub kwalifikacji zawodowych przydatnych w przyszłej pracy, zgodnej z indywidualnym planem działania (bilansem kompetencji) opracowanym przez Uczestnika Projektu wspólnie z doradcą zawodowym.

Skorzystanie z refundacji szkolenia zewnętrznego musi zostać poprzedzone spotkaniem z doradcą zawodowym (umów się na spotkanie tutaj >>>) i opracowaniem indywidualnego planu działania.

Refundacja kosztów szkolenia nastąpi do kwoty 2000,00 zł dla jednego uczestnika projektu.

Uczestnik Projektu przed rozpoczęciem szkolenia zewnętrznego i poniesieniem kosztów musi uzyskać akceptację doradcy zawodowego, która udzielana jest na podstawie złożonych przez Uczestnika Projektu dokumentów:

 • Wniosek o udział w szkoleniu,
 • Program szkolenia,
 • Potwierdzających przeprowadzenie przez Uczestnika Projektu rozeznania rynku np. wydruk e-maili z otrzymanymi ofertami cenowymi, wydruki zrzutów stron internetowych jednostek szkoleniowych z ofertą cenową itp.

Formularz zgłoszeniowy >>>

 

 1. Chciałabym także dać znać, że między innymi dzięki kursom zrobionym w ramach ABK dostałam pracę i podpisałam w zeszłym tygodniu umowę o pracę na czas nieokreślony. Pozdrawiam z działu HR jako head hunter kandydatów na wysokie stanowiska w IT.
 2. Szkolenie oceniam bardzo dobrze. Jest to chyba najbardziej praktyczne szkolenie z zakresu motoryki w piłce nożnej. Dużo teorii, która później została świetnie przełożona na praktykę. Szkoleniowcy znają realia pracy w polskich klubach i pokazują gotowe rozwiązania do pracy bez nakładów finansowych, bez dodatkowych drogich akcesoriów.
  Do tej pory byłem na kilku szkoleniach z zakresu przygotowania motorycznego, a „Długofalowy rozwój motoryczny w piłce nożnej” oceniam najlepiej. 
 3. Jeśli chodzi o ocenę szkolenia to było ono na bardzo wysokim poziomie. Bardzo dobry przekaz zarówno teoretyczny jak i praktyczny. Teoria przekazywana w jasny sposób i potem super pokaz praktycznego zastosowania. Świetna atmosfera podczas szkolenia i świetne podejście wykładowców do słuchaczy. W załączniku przesyłam zdjęcie ze szkolenia. 
 4. Bardzo podobał mi się stacjonarny trening, wielu podobnie myślących ludzi, ciekawe zadania. Dużym plusem jest dostęp do platformy z wykładami, które można oglądać w dowolnym momencie.
  Dziękuję za taką możliwość ! 
 5. Jestem niesamowicie zadowolona. Było bardzo pasjonujące, inspirujące i jeszcze bardziej mnie upewniło, że dokonałam dobrego wyboru, jeśli chodzi o tematykę. Polecam firmę xxx innym studentom, którzy chcieliby wybrać się na szkolenie z copywritingu lub też z SEO i Content Markietingu. Dużo praktyki, rzetelnie przekazywanej wiedzy i to wszystko na żywo. Zdecydowanie lepszy wybór niż proponowane na rynku „pakiety” wiedzy.

  Jeśli chodzi o szkolenie to jestem zachwycona. Zdecydowanie polecam firmę xxx innym studentom, którzy też będą chcieli zgłębić tę samą tematykę. Prowadzący miał ogromną wiedzę i wieloletnie doświadczenie w wykonywanym zawodzie. Bardzo podobało mi się to, że szkolenie było na żywo, ponieważ od razu można było zadawać pytania. Całe szkolenie opierało się głównie na wykonywaniu ćwiczeń, co też bardzo mnie ucieszyło. Myślę, że bez praktyki nie udałoby mi się tyle nauczyć. Zaletą było też to, że w szkoleniu uczestniczyło 10 osób łącznie ze mną, więc każdy miał szansę zaprezentować swój sposób wykonania danego zadania. Myślę, że ten kurs podniósł moje kwalifikacje i chcę spróbować szczęścia w zawodzie copywritera. 
 6. Szkolenie oceniam pozytywnie 🙂 Było dużo przydatnych informacji oraz praktyczne zadania pozwalające przećwiczyć omawiane zagadnienia. 
 7. Szkolenie okazało się bardzo pomocne w uporządkowaniu już posiadanej wiedzy oraz uzupełniło jej zasób w bardzo przydatne informacje. 
 8. Szkolenie przebiegło bardzo sprawnie, w miłej atmosferze. Nie ukrywam, że praktyka, która musiałam odbyć była najlepszą częścią szkolenia. 
 9. Szkolenie było przyjemne, w przystępnej formie, zaskoczyła mnie trochę ilość materiału, nie spodziewałam się, że szkolenie online może zająć mi tyle czasu. 
 10. Ze szkolenia jestem bardzo zadowolona, uzyskałam naprawdę dużą dawkę wiedzy na temat zarządzania projektami. 🙂 
 11. Szkolenie było bardzo merytoryczne i przystosowane do mojego poziomu zaawansowania. Prowadzący znał się na rzeczy, przekazał dużo ciekawej wiedzy i był bardzo przyjazny. Zyskałam dużo motywacji do dalszej nauki w temacie bezpieczeństwa internetowego 🙂
 12. Szkolenie było bardzo interesujące, wiedza przekazana w przyjemny sposób w formie treściwych nagrań. Chyba jednak preferuje szkolenia które odbywają się na bieżąco „na żywo” a nie w formie kursu do zrobienia w domu ale znowu ma to też swoje plusy bo przynajmniej mogłam dostosować godziny odbywania szkolenia do swoich indywidualnych potrzeb. No i zdecydowanie na plus oceniam też możliwość dodania się do grupy na Facebooku gdzie mogę dopytać o jakieś kwestie, jeśli coś w szkoleniu było dla mnie niezrozumiałe.
 13. Jeżeli chodzi o szkolenie, to poszerzyło moją wiedzę z zakresu Facebooka jako narzędzia biznesowego. Poznałam również nowe opcje marketingu online oraz jak mogę wykorzystać Facebooka, dla różnych branż od kosmetycznej do gastronomicznej. Plusem szkolenia było to, że był online i mogłam w każdej chwili zatrzymać filmik i wrócić do niego później lub cofnąć się gdy coś nie było jasne. Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia 🙂
 14. Szkolenie było na bardzo wysokim poziomie. Były to 3 dni intensywnego szkolenia, które od razu zostało przeze mnie wdrożone w pracy z podopiecznymi.
 15. Szkolenie było naprawdę interesujące. Zajęcia z dużym naciskiem na praktykę. 16 intensywnych godzin, naprawdę dużo wniosły i pozwoliły poznać program Adobe Photoshop w profesjonalny sposób!
 16. Szkolenie oceniam na 6+, ogromna dawka praktyki, wiedzy i ćwiczenia umiejętności terapeutycznych.
 17. Ze szkolenia jestem zadowolona. Wszystko wyjaśnione krok po kroku, przedstawione na przykładach. Wiele przydatnych informacji do codziennego użytku. Dobre przygotowanie organizatorów. Jak najbardziej polecam.
 18. Szkolenie było świetne. Super kontakt z prowadzącym, wszystko dokładnie wytłumaczone, jak miałam jakiś problem to powtarzaliśmy ćwiczenie 🙂 Na drugi dzień miałam powtórkę i musiałam wykonać już sama zadania z dnia pierwszego żeby sprawdzić ile się nauczyłam i co ewentualnie powtórzyć. Na koniec szkolenia dostałam maila z dodatkowymi materiałami. Jest tam prezentacja i dodatkowe ćwiczenia do wykonania, polecane blogi i fora o tematyce qgis, dwa podręczniki w formie ebooków oraz dostęp do szkolenia na youtube. Jestem naprawdę zadowolona i zmotywowana do dalszej pracy z tym programem.
 19. Bardzo dobrze oceniam to szkolenie, jako, że od dłuższego czasu interesuję się kontami w social media pod względem biznesowym to uważam, że naprawdę podniosłem swoje kompetencje i zamierzam dalej działać w tej branży. Gdyby nie projekt Uniwersytet 2.0 to na pewno byłbym dużo bliżej na mojej drodze w tej dziedzinie.
 20. Szkolenie oceniam bardzo pozytywnie, otrzymałem wiedzę, której mi brakowało na studiach zwłaszcza pod względem prawidłowo wykonywanych ćwiczeń, kontroli oddechu przeponą, aktywnej stopy, jak zwiększyć zgięcie w stawie biodrowym i rozciągnąć tylną taśmę, stabilizacji tłoczni brzusznej, właściwego ustawienia barków i łopatek podczas ćwiczeń, jak również poznanie progresji i regresji podstawowych ćwiczeń na siłowni. Działy z aktywacji, mobilizacji jak również rolowania ciała na pewno były też bardzo przydatne. Otrzymałem też materiały ze szkoleń więc mogę zawsze wrócić do zdobytych informacji i powtarzać i utrwalać je sobie. Generalnie oceniam bardzo pozytywnie. Dziękuję bardzo za pomoc w całym programie i uzyskaniu refundacji.
 21. Szkolenie było bardzo profesjonalne, dużo się nauczyłem o prowadzeniu auta w trudnych warunkach
 22. Szkolenie było bardzo ciekawe, sporo nowych wiadomości się dowiedziałem. Oceniam to szkolenie na piątkę.
 23. Kurs był bardzo interesujący, śmiało mogę każdemu polecić. 🙂
 24. Kurs oceniam bardzo dobrze, dzięki niemu znacząco poszerzyłam swoją wiedzę dotyczącą sprawnego funkcjonowania organizmu człowieka, którą z pewnością wykorzystam w swojej pracy.
 25. Szkolenie oceniam na plus dla mnie, ciekawe informacje praktyczne wiele z nich wykorzystam w życiu, część już nawet teraz gdyż odbywam praktyki z marketingu. Ogólnie jestem bardzo zadowolony
 26. Szkolenie oceniam bardzo pozytywnie, duża dawka wiedzy, która została przedstawiona w bardzo zrozumiały sposób. Przykłady ćwiczeń, czy możliwych urazów występujących w sporcie zostały przedstawione na filmach, które były jasne dla odbiorcy. Kurs oceniam bardzo dobrze.
 27. Szkolenie oceniam bardzo fajnie, lecz wiedzy zostało jeszcze bardzo ale to bardzo dużo do zgłębienia.
 28. Super szkolenie, przyjemnie spędzony czas i ogrom przekazanej wiedzy. Dzięki niemu zrozumiałam, że jeszcze duża praca przede mną, ale zostałam odpowiednio zmotywowana i chęć samokształcenia nie wygasła. Nie żałuję wzięcia udziału i bardzo chętnie bym to powtórzyła. Szkolenie co prawda się skończyło, ale już szukam następnego. Polecam każdemu 😉
 29. Szkolenie oceniam bardzo pozytywnie, ogrom wiedzy, bardzo sympatyczna i kompetentna osoba, która prowadziła szkolenie. I przede wszystkim obyło się bez żadnych organizacyjnych i technicznych problemów 🙂 bardzo mi się podobało i nie żałuje wyboru akurat tego szkolenia.
 30. Szkolenie bardzo dobre, merytoryczne na wysokim poziomie. Mimo, że to był tylko weekend to przyswoiłem ogromną dawkę wiedzy.
 31. Szkolenie oceniam celująco, wszystkie materiały z niego zostaną mi przekazane a dodatkowo uzyskam dostęp do ebooka prowadzącego. Jestem bardzo wdzięczna Pani Alicji Komander, która zmotywowała mnie do działania i pokazała dostępne kursy, w których znalazłam właśnie neuromarketing i temat zainteresował mnie do tego stopnia, że zamierzam pisać pracę licencjacką z nim związaną. 🙂
 32. Kurs był bardzo przydatny i dowiedziałam się dużo ciekawych rzeczy, które teraz mogę wdrażać.
 33. Jeżeli chodzi o szkolenie to super sprawa! Bardzo ciekawe podejście oraz metody które można z powodzeniem w życiu codziennym zastosować 🙂
 34. Szkolenie było bardzo interesujące i pomocne ponieważ ”poukładało mi w głowie” wiedzę z rachunkowości i podatków, które realizowałam na 1-3 roku studiów oraz dowiedziałam się takiej praktycznej wiedzy z zakresu badań sprawozdań finansowych (zajęcia prowadziła biegła rewidentka). Ponadto dostałam duuużo materiałów, które zapewne mnie wspomogą.
 35. Szkolenie oceniam na bardzo dobrze, było przystępnie wytłumaczone, trudne zagadnienia wytłumaczone prostym językiem, a nowości, które nabyłem podczas szkolenia już wykorzystałem podczas treningów z podopiecznymi.
 36. Stwierdzić, iż szkolenie bardzo mi się podobało to mało powiedziane, zdecydowanie przewyższyło ono moje oczekiwania. Profesjonalni prowadzący bezbłędnie przedstawili temat szkolenia utrzymując pozytywna atmosferę przez cały czas jego trwania. Jestem bardzo zadowolony, że udało mi się wziąć w nim udział 🙂
 37. Szkolenie które odbyłam bardzo mi się podobało, zdecydowanie trafiony wybór. Dużo praktycznej wiedzy, dzięki której będę mogła się dalej rozwijać w tej branży. Cieszę się, że jest taka możliwość wzięcia udziału w projekcie.
 38. Szkolenie było bardzo ciekawie poprowadzone, mnóstwo podanych przykładów z życia, a nie tylko suchy wykład ze slajdami w tle; praca w grupie przy zadaniach, które zostały wzięte z prawdziwych projektów firmowych. Czas zleciał szybko, a dużo wiedzy zostało w głowie. Szkolenie zainspirowało mnie do dalszego kształcenia w tym kierunku. 
 39. Szkolenie bardzo mi się podobało, dużo się nauczyłam a w dodatku już wiem o czym będzie moja praca licencjacka, na pewno wykorzystam tam swoja wiedze z kursu. Dodatkowo mam certyfikat co tez było dla mnie ważne bo to fajny dodatek.
 40. Szkolenie było bardzo ciekawie poprowadzone, mnóstwo podanych przykładów z życia, a nie tylko suchy wykład ze slajdami w tle; praca w grupie przy zadaniach, które zostały wzięte z prawdziwych projektów firmowych. Czas zleciał szybko, a dużo wiedzy zostało w głowie. Szkolenie zainspirowało mnie do dalszego kształcenia w tym kierunku.
 41. Szkolenie oceniam bardzo pozytywnie. Otrzymałam widzę i teoretyczną i praktyczną. Dodatkowo szkolenie robiłam równolegle do praktyk związanych z marketingiem internetowym, także dość mocno poznałam działania biznesowe na Facebooku i w Social Mediach 🙂
 42. Szkolenie ogólnie jest ok, niektóre rzeczy były dość oczywiste a z innymi spotkałam się pierwszy raz. Niektóre materiały pdf są jednak chaotyczne i jakoś mi to przeszkadza w odbiorze. 
 43. Szkolenie było bardzo praktyczne.
 44. Oceniam szkolenie pozytywnie. Uważam, że dla studentów mojego kierunku jest to cenna wiedza, która uzupełni tą zdobytą na studiach. Szkolenie obejmuje najistotniejsze zagadnienia marketingu w social media oraz przekazuje wiele praktycznych rozwiązań, które można wykorzystać w przyszłej pracy zawodowej. Bardzo się cieszę, że dzięki ABK mogłam odbyć ten kurs. Dziękuje bardzo za wszelką pomoc. 
 45. Bardzo dobrze oceniam zrealizowane szkolenie, bardzo dużo praktycznej wiedzy. Zajęcia były prowadzone przez praktyków, co pozwoliło zdobyć wiedzę na temat jak praca w kadrach wygląda w praktyce a nie tylko w teorii. Zajęcia były prowadzone online, ale wydaje mi się, że to pozwoliło na zdobycie większej porcji wiedzy, był również możliwy kontakt z prowadzącymi po zajęciach co pozwoliło wyjaśnić jakieś trudniejsze zagadnienia i je zrozumieć lub dopytać się o różne problemy z praktyki gospodarczej.
 46. Otrzymałam zwrot pieniędzy za pierwsze szkolenie. Jestem nim niesamowicie usatysfakcjonowana! Otrzymałam dawkę wiedzy i przede wszystkim w szkolenie zawierało dużo ćwiczeń, dzięki czemu mogłam zobaczyć się w roli przyszłego terapeuty, przełamać bariery stresu, poznać swoje mocne strony i zobaczyć nad czym jeszcze bardziej popracować. To było dla mnie wyzwanie i jednocześnie obudzenie jeszcze większych pokładów energii do nauki i chęci rozwoju. Ten projekt to dla mnie skarb i wielka pomoc w realizacji marzeń.
 47. Jestem już po kursie tworzenia stron internetowych. Bardzo dziękuję za możliwość rozwoju w tym kierunku, bardzo ciekawe zajęcia były. Wiem, że jeszcze potrzebuję się podszkolić w tym temacie, ale już mam oko na mały staż w Warszawie na stanowisku Junior Frontend Developer. Tematy niesamowicie ciekawe i przyszłościowe. Bardzo polecam każdemu studentowi, na pewno takie umiejętności przydadzą się na każdym stanowisku.
 48. Szkolenie bardzo fajnie prowadzone, dużo praktycznych ćwiczeń. Jednak bardzo dużo treści w ciągu 2 dni, po 3/4 h ciężej było się skupić, ale ogólnie szkolenie oceniam bardzo dobrze ☺️
 49. Kurs, w którym uczestniczyłam oceniam bardzo dobrze. Dzięki niemu zdobyłam dużo rzetelnej wiedzy, którą z pewnością wykorzystam w trakcie pracy w klubie sportowym.
 50. Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia, umożliwiło mi to poszerzenie wiedzy w zakresie mediacji szkolnych.
 51. Wrażenia z szkolenia na pewno pozytywne. Naprawdę dobra jakość kursu i wykonanie. Myślę, że dobry początek żeby poznać co to jest Lean Six Sigma i jakie narzędzia są z nią związane. Oczywiście będę wspierał aktywnie promocje projektu 🙂 Wśród znajomych już polecam projekt.
 52. Szkolenie było super, bardzo polecam Pan Grzegorz, potrafi przekazać wiedzę, jest świetnym szkoleniowcem. Jasno wyjaśnił mi zagadnienia Excela, polecam!
 53. Szkolenie jest bardzo wartościowe, spełniło moje wszelkie oczekiwania, a nawet więcej. Porusza tematy, o których wcześniej nie miałam pojęcia oraz rozwija treści, które były mi znane na bardzo niskim poziomie. Szkolenie polecam wszystkim, którzy wiążą swoją przyszłość z social media, nie tylko z Facebookiem. Szkolenie uczy również wykorzystywać narzędzia takie jak Photoshop, Adobe After Effects czy Canva. A programy te wykorzystamy również przy tworzeniu treści na inne portale społecznościowe czy na landing page.
 54. Ze szkolenia jestem bardzo zadowolony. Nie spodziewałem się, że może być tak dobrze.
 55. Z kursu jestem bardzo zadowolona, szukam kolejnego, aby wykorzystać możliwości programu
 56. Szkolenie oceniam bardzo dobrze. Dużo przydatnej wiedzy, którą będzie można wykorzystać w przyszłości.
 57. Szkolenie było po prostu świetne 🙂
 58. Bardzo mi się podobało i jestem szczęśliwa, że mogłam wziąć udział. Ta możliwość jest świetna, cieszę się że udało mi się wziąć udział! Teraz będę szukać kolejnego kursu, mam wielką nadzieję, że także uda mi się go zrefundować.
 59. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc w zrealizowaniu mojego celu jakim było uzyskanie certyfikatu. Szkolenie było przeprowadzone profesjonalnie i bardzo przystępnie dla każdego z uczestnika. Bardzo doceniam Państwa pomoc i dziękuję za wszelkie wskazówki.
 60. Jestem zadowolony z kursu, dlatego wziąłem 2 kolejne z tej samej firmy. Cotygodniowe spotkania są dobrym trybem nauki, bo pomiędzy zajęciami mogę sam coś zrobić i zadawać pytania, wspólnie można rozwiązać jakiś problem itp.
 61. Szkolenia pozwoliło mi zapoznać się z jedną, konkretną metodą, która znajduje zastosowanie w wielu sytuacjach z klientami. Poszerzyło moją perspektywę w przypadku pojawiających się trudności w pracy z dziećmi. To był intensywny tydzień szkoleniowy, ale bardzo wartościowy. Miałam okazję usłyszeć opinie ekspertów i praktyków.
 62. Muszę przyznać, że szkolenie było bardzo wymagające, a opanowanie materiału będzie wymagać jeszcze dużo dodatkowej nauki. Jednak w bardzo przystępny sposób na szkoleniu został przedstawiony motyw przewodni tej metodologii. Dziękuję za możliwość skorzystania ze szkolenia i rozwoju osobistego.
 63. Kurs bardzo mi się podobał, było dużo informacji o których wcześniej nie miałam pojęcia więc bardzo duży ,,+”.
 64. Kurs był świetny, z czystym sumieniem go polecam.
 65. Bardzo dobre szkolenie dające szerokie spektrum wiedzy w przystępnej formie.
 66. Cieszę się, że wszystko się udało. szkolenie mogę ocenić na dobre z tego względu, że posiadało wiele przydatnych informacji, lecz spodziewałem się trochę ich więcej. Zapiszę się do programu, uważam, że zawsze warto próbować i tak tutaj zrobię. Dziękuję jeszcze raz za wszystko!
 67. Szkolenie było fantastyczne. To już moje drugie szkolenie z tej firmy i jestem bardzo zadowolona. Genialna inwestycja w siebie. Już sobie szukam kolejnych nowych szkoleń na nowy rok akademicki.
 68. Ze szkolenia jestem bardzo zadowolony, całkowicie spełniło moje oczekiwania. Metody działania i korzyści reklam na Facebooku zostały mi dogłębnie objaśnione. Zapoznałem się z możliwościami tworzenia grafik i animacji, niezbędnych w tzw. reklamie przyszłości. Moja świadomość co do marketingu w e-biznesie zwiększyła się, dostrzegłem kolejne dziedziny w których chcę się rozwijać i szkolić.
 69. Szkolenie bardzo mi się podobało, zmotywowało mnie do działania. Było bardzo dużo materiału, który musiałem jeszcze raz przerabiać po „zajęciach”, ale uważam, że dużo się nauczyłem i spojrzałem na budowanie biznesu trochę z innej perspektywy.
 70. Szkolenie to naprawdę duża dawka wiedzy, którą można także przełożyć na życie prywatne. Bardzo pomocna Pani Trener, która odpowiadała rzeczowo i przyjaźnie na wszelkie pytania. Szkolenie, mimo że jednodniowe było wypełnione wieloma informacjami. Po szkoleniu otrzymałam dodatkowe materiały „Pokonaj stres” oraz „Trudne rozmowy z pracownikami”. Mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z kursu i na pewno informacje ze szkolenia przydadzą się w przyszłej pracy 🙂
 71. Dziękuje za umożliwienie mi wzięcia udziału w szkoleniach. Powiem szczerze, że podobało mi się na szkoleniu i jestem zadowolona 🙂
 72. Szkolenia były wspaniale i są bardzo cennym wpisem do CV. Przekazałam o nich informacje całemu mojemu rokowi 🙂
 73. Szkolenie oceniam bardzo pozytywnie. W przyszłości planuję wykorzystać zdobytą wiedzę i umiejętności w pracy zawodowej. Jeśli będzie taka możliwość, chciałabym zrobić szkolenie II stopnia. Cieszę się, że wzięłam udział w projekcie.
 74. Jestem po zakończonym szkoleniu i jestem ogromnie zadowolony, mimo, że jechałem do Warszawy całą noc i powrót taki sam, ale zdecydowanie warto!
 75. Szkolenie było przeprowadzone bardzo merytorycznie, cennych informacji było dużo, ale na szczęście posiadam też dostęp do kursu online, dzięki któremu mogę w domu przyswoić sobie na spokojnie jeszcze tę wiedzę i nie obawiam się, że czegoś nie zapamiętałam ze szkolenia.
 76. Szkolenia spełniły oczekiwania w 100%, a nawet bardziej. Szkolenia były bardzo interesujące. Trenerzy starali się podawać wiele praktycznych przykładów oraz organizowali nam pracę w grupach w formie różnych business case-ów. Na pewno pomaga trochę pandemia, ponieważ dużo firmy przerzuciło się na formę online, co zdecydowanie jest mi na rękę. Obiecuje sobie, że te szkolenia nadadzą rozpędu mojej karierze 🙂 Na pewno w tym roku skorzystam z dalszych szkoleń.
 77. Szkolenie okazało się interesujące i chociaż obawiałam się, że prowadzącym nie uda się tego zrealizować w formie zdalnej, sytuacja okazała się wręcz sprzyjająca, bo kameralna atmosfera sprzyjała uzyskaniu odpowiedzi na pytania. Zarówno prowadzący, jak i ośrodek szkoleniowy byli pomocni w toku szkolenia oraz po jego ukończeniu. Jeśli chodzi o promocję, to wspomniałam i wspomnę jeszcze znajomym z wydziału o możliwości pozyskania takich szkoleń. Dziękuję za pomoc i z pewnością będę się do Państwa zgłaszać z zamiarem realizowania dalszych szkoleń.
 78. To szkolenie było niesamowicie pomocne w organizacji posiadanych przeze mnie informacji. Przystępna forma no i jednak szkolenie stacjonarne, a nie online robi ogromną różnicę. Dodatkowo trener przeprowadzający szkolenie to osoba czynna w zawodzie, posiadająca bardzo szerokie kwalifikacje. Z całego serca mogę polecić.
 79. Szkolenie oceniam bardzo dobrze, ponad moje oczekiwania, ponieważ zakładałem, że mniej informacji zostanie przekazanych, a w rzeczywistości było bardzo wiele przykładów omówionych, funkcji itd. I co najważniejsze, że szkolenie mogło się odbyć online – co jest istotne w obecnej sytuacji, w jakiej się znajdujemy.
 80. Szkolenie było niesamowite. Myślę, że najwięcej dobrego może powiedzieć fakt, że w międzyczasie dostałam świetną ofertę pracy. Osoby, które mnie rekrutowały zwróciły uwagę, że szkolenia z Six Sigma są wartościowe i ja tak samo je oceniam. Firma X świetnie się przygotowała i klarownie wyjaśniła wszystkie zagadnienia.
 81. Szkolenie oceniam na bardzo udane, zdobyłem wiele przydatnych umiejętności i dowiedziałem się sporo przydatnych rzeczy. Najlepsze jest to, że mogliśmy się sprawdzić w ciekawych i wymagających warunkach pod okiem świetnego instruktora.
 82. Odzywam się już po skończeniu kursu z grafiki komputerowej. Kurs był świetny, pozytywni ludzie, trener bardzo motywujący, wiele było pracy, ale jakże owocnej. Program przerósł moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona!
 83. Uważam to szkolenie za bardzo przydatne. Było w nim mnóstwo interesujących i bardzo potrzebnych informacji. Z. racji mojego kierunku, na którym studiuje i tematu pracy licencjackiej to szkolenie bardzo mi się przydało i mogłam poszerzyć dotychczasową wiedzę, ale również dowiedzieć się wielu nowych rzeczy. Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się załapać na to szkolenie.
 84. Ze szkolenia jestem zadowolona, pomimo że miało ono formę online to było tak samo produktywne, jak szkolenie na żywo. Były to zajęcia praktyczne i po chwili wstępu, mieliśmy zadania do napisania, które później były przez szkoleniowca oceniane i opisywane co jest źle i jak to poprawić. Generalnie bardzo polecam 🙂
 85. Odnośnie kursu jestem bardzo zadowolona. Profesjonalnie ukazał tematykę związaną z logistyką. Także spełnił moje oczekiwania, a co najważniejsze- mogłam w wygodniej formie pogłębić i usystematyzować swoją wiedzę 🙂
 86. Szkolenie było rewelacyjne. Opierało się głownie na treściach pisemnych w formie przeglądania stron i danych lekcji, ale wszystko bardzo dobrze rozpisane na poszczególne moduły. Wiedzy ogrom i bardzo szczegółowej i praktycznej. Wiele wskazówek, uwag i rad. Dodatkowo system monitoruje czas jaki poświęcamy na daną lekcje i na podstawie tego dobiera nam później pytania egzaminacyjne na zaliczenie – z lekcji, na które poświęciło się najmniej czasu (żeby zaliczyć 2 sprawdziany i test końcowy należy mieć aż 100% poprawnych odpowiedzi), więc żadne zwykłe czytanie „tak o” nie wchodziło w grę a ręka od robienia notatek to myślałam, że mi odpadnie 🙂 – oczywiście w pozytywnym sensie. Kontakt z prowadzącą znakomity! Złota kobieta! Dodatkowo za darmo dała mi dostęp do innego również profesjonalnego kursu „Metodologia tworzenia Indywidualnego Planu Działania” – ten kurs to już wgl był dla mnie petardą! (Również za niego otrzymałam zaświadczenie). Oczywiście z Panią w dalszym ciągu pozostaję w kontakcie w razie pytań, gdybym np. chciała założyć własną działalność. Warto dodać, że to nie jest taki kurs, że o tu prezentacja kolorowa, tutaj filmik jakaś animacja i szmery bajery – jest to kurs na zasadzie wykładów i przeglądania konkretnych treści – co wcale mnie nie męczyło a raczej wprowadzało w atmosferę skupienia i nauki. Jedynym minusem była dla mnie presja czasu, bo dostęp do kursu jest ważny tylko 30 dni i w tym czasie trzeba wyrobić aż 68 h w systemie (mi nawet zajęło to więcej godzin przez notowanie), aby programowo zaliczyć kurs. Wewnętrznie się więc spięłam, aby skończyć jeszcze przed Nowym Rokiem i potrafiłam siedzieć dziennie po 10 h, ale tak jak mówiłam – wcale mnie to nie męczyło. Także jako osoba, która pierwszy raz się zderzyła z warsztatem i sposobem pracy doradcy zawodowego, uważam że mogłabym śmiało próbować już swoich sił na rynku pracy (oczywiście ciągle się kształcąc). Z czystym sumienie polecam, bo jest to zbiór ogromu wiedzy.
 87. Szkolenie oczywiście oceniam bardzo pozytywnie spora dawka wiedzy praktycznej oraz teoretycznej. Co więcej dzięki ukończeniu tego szkolenia dostałem powołanie na trenera kadry narodowej w kategorii młodzik. Jestem bardzo wdzięczny, że dzięki temu programowi mogłem przystąpić do tego szkolenia, niestety osobiście nie byłoby mnie stać aby wziąć w nim udział.
 88. Szkolenie oceniam bardzo pozytywnie, dowiedziałem się wielu nowych rzeczy.
 89. Szkolenie z zarządzania czasem oceniam bardzo dobrze, wykładowczyni była świetnie przygotowana i z ogromną wiedzą. Teraz dzień po dniu staram się stosować do technik zarządzania czasem i rozwijać także w tym temacie. Cieszę się, że mogłam wziąć udział.
 90. Uważam to za świetną inicjatywę, która w pełni pomoże wykorzystać czas na studiach 🙂 Szkolenie dostarczyło mi sporo wiedzy. Była to bardzo duża ilość wartościowych treści.
 91. Szkolenie oceniam bardzo dobrze, naprawdę było super. Bardzo dziękuję za wsparcie.
 92. Szkolenie usystematyzowało i rozszerzyło moją wiedzę z zakresu analizy statystycznej, którą zdobyłam w ramach kierunku studiów. Wiele rzeczy stało się dla mnie bardziej oczywistych i już wiem co z czego wynika. Wszystko okazało się dużo prostsze niż myślałam. Szkolenie oceniam 11/10 🙂
 93. Bardzo pozytywnie oceniam to szkolenie, jestem bardzo zadowolona, że mimo pandemii udało mi się je odbyć i było to szkolenie, w którym mogłam praktycznie uczestniczyć.

Zgłoszenia na specjalistyczny kurs językowy na poziomie co najmniej B2 realizowany w wymiarze 60 godz. lekcyjnych można dokonać poprzez wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej ABK US.

Proces rekrutacji prowadzony jest oddzielnie na każdy z kursów w 6 obszarach tematycznych:

 • ekonomia,
 • nauki społeczne,
 • przyrodnicze,
 • ścisłe,
 • prawo,
 • turystyka.

Liczba miejsc na zajęciach warsztatowych jest ograniczona i każdorazowo wynosi maks. 8.

Formularz zgłoszeniowy >>>

Kursy prowadzone są przez lektorów szkoły językowej
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A. – ProfiLingua

 1. Kurs językowy jest bardzo przydatny, prowadzący prowadzi go w bardzo profesjonalny i zrozumiały sposób.
 2. Kurs był ciekawie poprowadzony i na pewno przyda się późniejszej karierze zawodowej. Tematyka bardzo życiowa z wykorzystaniem życiowych przykładów. Słownictwo praktyczne, tak samo gramatyka. Prowadzący bardzo na +. Każdy mógł się swobodnie wypowiadać wiele razy w czasie zajęć.
 3. Zajęcia były bardzo ciekawe, na pewno pomogą w przełamaniu się w kwestii mówienia po angielsku 🙂
 4. Pierwszy dzień kursu oceniam pozytywnie, dużo praktycznych zadań na plus.
 5. Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Pan stawia na rozmowę i praktyczne uczenie się słówek. Stara się, aby każdy cos mówił i przełamywał bariery.
 6. Jeśli chodzi o wrażenia, to mam bardzo pozytywne odczucia. Pani lektor jest bardzo miła i kompetentna, starała się dowiedzieć czego oczekujemy od kursu i na jakie efekty jesteśmy nastawieni, co dla mnie było bardzo ważne.
 7. Bardzo podoba mi się kurs językowy. W każdym zajęciu poznaję coś nowego i praktykuję swój angielski.
 8. Podsumowując mój udział w kursie, cieszę się, że wzięłam w nim udział. Główną przyczyną dołączenia do kursu była chęć przełamania bariery w mówieniu po angielsku. Fakt, że zajęcia odbywały się online ułatwił mi to zadanie, ponieważ przez cały czas trwania kursu czułam się komfortowo w zaciszu swojego mieszkania, przez co zajęcia nie były stresujące. Dużo zadań polegało na wyrażaniu swojej opinii na dany temat, więc po pewnym czasie człowiek nie tylko myślał o tym jak ubrać swoje myśli w słowa, ale też kształtował swoją wypowiedź wraz z przepracowanymi działami książki. Bardzo pozytywnie oceniam również małą liczebność grup kursowych, ponieważ dawały możliwość aktywnego uczestniczenia w zajęciach wszystkich uczestników. Mimo, że grupa była zlepkiem różnych osobowości z różnych kierunków nie mieliśmy problemu z wykonywaniem zadań wspólnie.
 9. Z kursu językowego jestem bardzo zadowolona odbył się w miłej atmosferze. Zdobyłam wiele nowych umiejętności. Uczestnictwo w kursie było dobrym pomysłem.
 10. Jeśli miałabym podsumować swój udział w kursie językowym, to powiedziałabym, że jestem bardzo zadowolona, że mogłam wziąć w nim udział. Widzę dużą poprawę i zdecydowanie lepiej czuję się mówiąc w języku angielskim.
 11. Kurs przebiega płynnie, zajęcia odbywają się regularnie i profesjonalnie, pracujemy na podręczniku, zawartych w nich ćwiczeniach oraz na dyskusjach własnych.
 12. Z kursu językowego jestem bardzo zadowolona. Zauważyłam znaczną poprawę w moim poziomie ogólnym jak i w zakresie nauk społecznych. Zdecydowanie poleciłabym innym studentom skorzystanie z tej możliwości.
 13. Bardzo się cieszę z kursu, bardzo miły prowadzący, ciekawe zajęcia, dobry sposób prowadzenia w formie, że jako kursanci musieliśmy tłumaczyć pojęcia w j. niemieckim.
 14. Kurs był bardzo rozwijający. Przerabiane materiały były interesujące i pozwoliły na naukę ciekawych rzeczy w przyjemny sposób. Dzięki zajęciom czuje się jeszcze lepiej posługując się obcym językiem.
 15. Jestem bardzo zadowolony z kursu. Materiał był realizowany w przystępny sposób.
 16. Zajęcia koncentrują się na mówieniu. Każdy ma okazję na każdych zajęciach wziąć udział w dyskusji, później przedstawić krótką prezentację, po której też odbywa się rozmowa. Mówienie jest kompetencją, której nie można nauczyć się samodzielnie z książek, więc to podejście bardzo mi osobiście odpowiada i właśnie tego oczekiwałem.
 17. Jeśli chodzi o kurs to bardzo pozytywnie go oceniam 🙂
 18. Osobiście jestem zadowolona z zajęć. Skupiamy się na rozmowie na czym mi zależało.
 19. Całkiem miło przebiega kurs, dziękuję. Wszystko w porządku.
 20. Ze względu na kameralne towarzystwo zajęcia są naprawdę przyjemne. Dużo mówimy, a to było dla mnie ważne, dlatego jestem zadowolona z kursu.
 21. Angielski przebiega na razie bardzo fajnie. Mam wrażenie, że nawet łatwiej mi się mówi w tym języku. Pan bardzo wyrozumiały.
 22. Udział w kursie podobał mi się, cieszę się, że mogłam dużo rozmawiać, a wiadomo, że praktyka języka jest najskuteczniejsza. Dodatkowo trafiła nam się świetna lektorka.
 23. Moje odczucia z związku przebytym kursem są bardzo dobre. Było naprawdę świetnie. Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Pani Lektor była bardzo pomocna i przesympatyczna. Jestem pewna, że wielu osobom będzie brakować naszych spotkań! Również mnie 🙂
 24. Kurs był znakomity i bardzo się cieszę, ze miałam możliwość w nim uczestniczyć.
 25. Z kursu jestem bardzo zadowolona. Na początku zajęć szczególnie zależało mi na powtórzeniu i przypomnieniu sobie gramatyki oraz na większej pewności i płynności w rozmowie po angielsku. We wszystkich tych obszarach zauważyłam poprawę i już pod koniec kursu popełniałem zdecydowanie mniej błędów w czasie rozmowy, niż na początku. Na pewno też podsumowałam i uporządkowałam swoją wiedzę z gramatyki oraz poszerzyłam wiedzę w słownictwie specjalistycznym.
 26. Kurs był ciekawy i przydatny. Sporym plusem był dla mnie nacisk prowadzącego na rozmowę po angielsku, ponieważ uważam to za najbardziej przydatną umiejętność jeśli chodzi o języki, wymagającą regularnego ćwiczenia. Jestem bardzo wdzięczna za możliwość odbycia kursu.
 27. Kurs ogólnie bardzo mi się podobał, uważam, że pomógł mi przełamać barierę językową. Nauczyłam się wiele nowych rzeczy, inne zaś bardziej utrwaliłam. Zajęcia uważam za przydatne i nie żałuję poświęconego na nie czasu. Lektor jest świetnym nauczycielem i potrafi jasno rozjaśnić każdą wątpliwość.
 28. Jeśli chodzi o podsumowanie kursu, to był on bardzo ciekawy – interesujące dyskusje, angażujące tematy i zadania. Najważniejsze jest dla mnie to, że to była świetna okazja do przełamania bariery w mówieniu i czuję, że tę umiejętność zdecydowanie poprawiałam.
 29. Kurs językowy był naprawdę ciekawy, a o Panu prowadzącym można powiedzieć same dobre rzeczy. Był to miło spędzony czas, a przy okazji uczyłam się również języka 😀
 30. Bardzo się cieszę, że wzięłam udział w kursie. Myślę, że dzięki tym zajęciom otworzyłam się na konwersacje po angielsku, z czego jestem zadowolona. Przypomniałam i utrwaliłam sobie wiedzę, którą zdobyłam w szkole, a która uleciała podczas studiów.
 31. Pani Lektor jest naprawdę wspaniałym nauczycielem. Zajęcia są przemyślane, ciekawe i angażujące nawet na tyle, że 3 godziny mijają zdecydowanie za szybko 🙂
 32. Mogę śmiało powiedzieć że jestem zadowolony z kursu językowego, warto było się zapisać, pomimo tego że nie jestem z kierunku prawa to dużo rozumiem i uczę się nowych zagadnień.
 33. Osobiście jestem zadowolona z treści przedstawianych na kursie i uważam je za wartościowe, bardzo przyjemnie się uczy w miłej atmosferze.
 34. Kurs języka angielskiego mija Nam bardzo dobrze, uczymy się tematów, które nas interesują i ćwiczymy słownictwo. Bardzo miła i profesjonalna jest Pani Lektor 🙂
 35. Z kursu językowego jestem zadowolona szczególnie z indywidualnego podejścia do studenta, autorskich metod tłumaczenia gramatyki języka angielskiego, konwersowania z każdą z uczestniczek kursu oraz co bardzo ważne: możliwości zawsze dopytania w przypadku niezrozumienia.
 36. Kurs podoba mi się, prowadzący bardzo ciekawie prowadzi zajęcia i uczymy się dużo nowych słówek.
 37. Kurs mija ciekawie, lektor kładzie duży nacisk na zwroty ekonomiczne i przede wszystkim na rozumieniu tekstu oraz mówienie.
 38. Kurs jest bardzo praktyczny, dobrze zorganizowany oraz urozmaicony. Jestem bardzo zadowolona z udziału w tym kursie językowym.
 39. Kurs mija bardzo dobrze, dużo się nauczyłam.
 40. Kurs jest naprawdę świetny, a Pan prowadzący przemiły. Na pewno nie jest to czas stracony.
 41. Co do kursu, jest bardzo fajnie prowadzony. Pan prowadzący bardzo fajnie tłumaczy, uważam, że jest bardzo dobrym nauczycielem. Ogólnie kurs bardzo mi się podoba.
 42. Osobiście z kursu jestem bardzo zadowolona. Pani prowadząca jest przemiłą, cierpliwą osobą, która w razie potrzeby powtórzy coś nawet 5 razy. Na ten moment wszystko idzie bardzo sprawnie i przyjemnie 🙂
 43. Kurs mija bardzo szybko i przyjemnie.
 44. Kurs ciekawy, prowadzony przez bardzo dobrego lektora.
 45. Zajęcia są przeprowadzane na dobrym poziomie oraz są bardzo przydatne. Prowadzący jest bardzo w porządku.
 46. Kurs mija bardzo dobrze. Pani prowadząca kurs jest przesympatyczna, poprawia każde błędy i wszystko tłumaczy. Jestem bardzo zadowolona.
 47. Jeśli chodzi o kurs to na razie bardzo mi się podoba, realizowane są te rzeczy na których mi najbardziej zależało i naprawdę dużo wynoszę z zajęć 🙂
 48. Jeśli chodzi o kurs to dopiero mieliśmy jedne zajęcia ale jak na ten moment podobają mi się. 🙂
 49. Kurs bardzo pozytywnie.
 50. Co do samego kursu, lekcje podobają mi się bardzo. Pani lektorka to niesamowicie cierpliwa, wyrozumiała osoba. Jakikolwiek problem się nie pojawi u kogoś z nas, jeśli ktoś nie rozumie zadania, zagadnienia, słowa to Pani od razu tłumaczy i jeśli trzeba to nie ma problemu powtórzyć to jeszcze raz. Dużym plusem tych lekcji jest rozmawianie wyłącznie w języku angielskim. Nawet gdy nie znamy jakiegoś słowa, Pani stara się nam wytłumaczyć o co chodzi, ale nadal po angielsku. Dopiero gdy nadal nie wiemy, o czym mowa to używa słowa polskiego. Bardzo fajne też było jej skupienie się podczas pierwszych zajęć na naszych problemach, mankamentach i słabościach w angielskim. Po pierwszych zajęciach była w stanie wskazać jej pierwsze spostrzeżenia i konkretne obszary, w których mamy zaległości i musi się na nich skupić. Bardzo często pyta nas z czym mamy problem. Jest dużo rozmawiania czy to w całej grupie czy to w parach. Podoba mi się też jej wyrozumiałość przy zadawaniu zadań domowych gdy na koniec pyta czy może być tyle zadań, czy jednak mamy za dużo nauki i nie damy rady zrobić wszystkiego. Także ogólnie jestem z kursu, a dokładniej z lektorki póki co jak na te dwa spotkania bardzo zadowolona 🙂
 51. Kurs jest w porządku, można nauczyć się trochę słownictwa specjalistycznego i powtórzyć zagadnienia np. gramatyczne.
 52. Kurs jest ciekawy, prowadzony w sposób zróżnicowany. Różnorodność zadań i tematów pozwala na przyjemną naukę. Pani która prowadzi zajęcia jest zawsze przygotowana i ma wiele pomysłów na ćwiczenie języka. Kurs jest bardzo wartościowy i jestem bardzo zadowolona, że uczestniczę w tym projekcie.
 53. Bardzo dobrze! Było lekkie zamieszanie z grupami i przydziałem, ale kryzys został błyskawicznie zażegnany i obecnie jest bardzo dobrze. Mamy fajną Panią lektor.
 54. A jeśli chodzi o zajęcia, to wyglądają bardzo obiecująco. Prowadzący bardzo sympatyczny i bez obaw można o wszystko pytać, więc zajęcia bez żadnego stresu, że czegoś się nie wie lub nie umie.
 55. Jestem zadowolona z kursu, przede wszystkim dlatego, że dużo rozmawiamy, a to dla mnie jest ważne.
 56. Apropo kursu jesteśmy bardzo zadowoleni, nasza Pani Lektor wykazuje bardzo profesjonalną postawę nauczania, treści omawiane na zajęciach są przygotowywane idealnie pod nasze kierunki studiów BPK oraz Biotechnologia, łącznie nauki ścisłe i przyrodnicze, jesteśmy bardzo zadowoleni, i bardzo dużo się uczymy co z kolei zwiększa nasze zdolności językowe do poziomu C1.
 57. Kurs jest bardzo interesujący, prowadząca jest przemiła i dostosowuje treści do naszych potrzeb.
 58. Z kursu jestem zadowolona. Prowadząca zajęcia w mojej opinii dobrze sprawdza się w roli lektora, także sama forma prowadzenia zajęć jest bardzo przystępna i zachęca do aktywnego udziału w zajęciach. Przygotowane przez Panią lektor materiały na zajęcia również są zróżnicowane, co uważam za plus, ponieważ nie przerabia się na zajęciach ciągle tych samych tematów, co dodatkowo uatrakcyjnia zajęcia.
 59. Kurs mija nam bardzo dobrze, z tego co zauważyłam to wszyscy jesteśmy zadowoleni. Osobiście bardzo cieszy mnie, że tak dużo rozmawiamy na zajęciach, ponieważ z tym miałam największy problem. Cały czas też pracujemy nad słownictwem specjalistycznym oraz gramatyką, również jestem zadowolona z tego, że Pani podniosła nam poziom zadań jak zauważyła, że już dajemy sobie radę z materiałem na poziomie B2. Niestety jest mi również przykro, że już w lutym będziemy kończyć zajęcia.
 60. Jestem po 1 lekcji i lektor jest świetny, bardzo komunikatywny i na pewno poprawię swój poziom.
 61. Kurs jest OK.
 62. Kurs mija bardzo przyjemnie. Jestem bardzo zadowolona. Nie mogłam się spodziewać lepszej atmosfery.
 63. Kurs przebiega w bardzo miłej atmosferze, dziękuję bardzo za taką możliwość.
 64. Kurs angielskiego mija w porządku. Lektor jest bardzo dobrym nauczycielem, a do tego jest bardzo sympatyczny 🙂
 65. Jestem bardzo zadowolona z zajęć.
 66. Kurs mija dobrze, jednakże myślę, że forma stacjonarna lepiej by się w moim przypadku sprawdziła, ale zdaje sobie sprawę, że trzeba dostosować się do obecnych warunków.
 67. Jeśli chodzi o kurs to przebiega bardzo fajnie. Mogę powiedzieć, że cieszę się, że wzięłam w nim udział, ponieważ czuję, że poprawił się mój poziom języka.
 68. Myślę, że kurs przebiega bardzo dobrze, panuje przyjemna atmosfera, a prezentowane treści są interesujące.
 69. Kurs mija bardzo dobrze chociaż przyznam że sobotni skumulowany termin jest wyzwaniem 😉
 70. Co do kursu – ja jestem bardzo zadowolony. Nauczyciel ma świetne podejście, zajęcia są bardzo praktyczne i zauważyłem nie tylko u siebie, ale również u pozostałych uczestników, znaczny progres. Z przyjemnością biorę udział w tych zajęciach i polecam je każdemu zainteresowanemu.
 71. Dziś również miałyśmy okazję do zadowolenia z zajęć językowych, szczególnie w zakresie konwersacji, które Lektor przeprowadził angażując każdą z uczestniczek i robiąc profesjonalną korektę na bieżąco a nie korzystając z tzw. dyskusji w parach, które nie dają efektów…
 72. Moje wrażenia z kursu są bardzo pozytywne! Już od pierwszych zajęć wiedziałam, że zapowiadają się bardzo ciekawe i przyjemne spotkania z nauką języka angielskiego. Na pierwszych zajęciach mieliśmy wprowadzenie, na którym powtórzyliśmy 8 angielskich czasów, zapoznając się z przykładami i stosowaliśmy je podczas tłumaczenia zdań. Na ostatnich zajęciach, już pracowaliśmy z książką English for International Tourism. Na kursie, mamy również dużo możliwości, aby się wypowiedzieć, co jak wiadomo, kiedy się nie ćwiczy, sprawia największe trudności. Dzięki kursowi jest możliwość otworzenia się i mówienia, przede wszystkim o najciekawszym temacie, zgodnie z wybraną specjalizacją- turystyką 🙂
 73. Kurs świetny, tak samo jak prowadzący.
 74. Kurs osobiście dla mnie jest dość trudny, bo poziom grupy jest istotnie wyższy od mojego. Ale dzięki temu, można wiele czego nauczyć się. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z przebiegu tego kursu.
 75. Kurs przebiega bardzo dobrze 🙂
 76. Kurs mija naprawdę dobrze, jestem bardzo zadowolona 🙂

Uczelnia organizuje lub refunduje 2-dniowe (co najmniej 16 godz.) wyjazdy studyjne do wybranej firmy/instytucji/organizacji związanej z kierunkiem studiów/jednostki naukowej. Celem jest poznanie wyzwań stawianych na rynku pracy, nabycie kompetencji zawodowych oraz z zakresu przedsiębiorczości.

Wyjazd może zostać zrealizowany w Polsce, jak i poza jej granicami.

Przed wyjazdem studyjnym i poniesieniem kosztów Uczestnik Projektu jest zobowiązany do złożenia następujących dokumentów:

 • wniosek o udział w wyjeździe studyjnym,
 • program wizyty z potwierdzeniem gotowości firmy/instytucji/organizacji przyjmującej i określeniem kompetencji, które zostaną rozwinięte dzięki realizacji wizyty studyjnej,
 • W przypadku wyjazdów zagranicznych – wniosek wyjazdowy „zagranica”.

Z każdym Uczestnikiem wizyty studyjnej zostanie zawarta umowa, która określi szczegóły dot. udziału w tym rodzaju wsparcia. Rozliczenie wyjazdu zostanie dokonane zgodnie z aktualnym Zarządzeniem Retora US w sprawie podróży służbowych.

Regulamin projektu >>>

 

Indywidualne doradztwo zawodowe:

 

Szkolenia zawodowe i informatyczne:

 

Wyjazdy studyjne:

 

Kursy językowe:

Program motywacyjny Santander Universidades “Studenciaki”

Wiedziałaś/eś, że aktywność się opłaca? Teraz zostało to udowodnione 🙂

Wystarczy, że zostaniesz „Studenciakiem”!      

     

Jak to zrobić?

Weź udział w przedsięwzięciach organizowanych przez ABK US w ramach projektu „UNIWERSYTET 2.0 – STREFA KARIERY” a nie dość, że zdobędziesz dodatkowe kompetencje, to na dodatek otrzymasz nagrody! Uwaga! Pula nagród ograniczona!

Jak to działa?

Rejestrujesz się tutaj https://www.santander-grants.com/pl/program/studenciaki, odbierasz kartę w ABK US (lub przechowujesz ją w ABK) i bierzesz udział w projekcie „UNIWERSYTET 2.0 – STREFA KARIERY” w:

 • doradztwie zawodowym,
 • warsztatach rozwijające umiejętności miękkie,
 • szkoleniach zawodowych i informatycznych,
 • kursie językowym,
 • wyjazdach studyjnych

na zakończenie każdego działania otrzymujesz punkt 🙂

Po zebraniu 6 punktów otrzymasz od nas bon podarunkowy na kwotę 250 zł – możesz go wykorzystać na zakup materiałów/gadżetów, które ułatwią Ci studiowanie! Tym sposobem to Ty wybierasz sobie nagrodę 🙂

Dla osób, które chcą poprzestać na 3 zebranych punktach, przygotowaliśmy nagrody pocieszenia – gadżety uniwersyteckie 🙂

To jak? Aktywność się opłaca?

Za co mogę otrzymać punkt?

W związku ze zmianami w projekcie „UNIWERSYTET 2.0 – STREFA KARIERY” od 12 kwietnia 2021 r. mamy dla Was odświeżony system przyznawania punktów za Waszą aktywność w projekcie  – teraz aktywność opłaca się jeszcze bardziej!

Od 14.06.2021 r. punkty otrzymasz za:

 • udział w zajęciach warsztatowych – 3 punkty; za każde kolejne warsztaty kolejne 3 punkty,
 • ukończenie szkolenia zawodowego i/lub informatycznego: 3 punkty,
 • wykonanie badania preferencji zawodowych – 2 punkty,
 • udział w kursie językowym – 3 punkty lub 6 punktów za 100% frekwencję na zajęciach, 
 • gry i zabawy konkursowe organizowane na naszym FB i udział w innych wydarzeniach (wskazanych przez ABK US)  – 1-2 punkty zgodnie z informacją podaną w materiałach promocyjnych,
 • rejestrację na platformie Santander Universidades i przystąpienie do Programu Motywacyjnego Santander Universidades “Studenciaki” >>> – 3 punkty,
 • zadawanie pytań podczas naszego cyklu „LIVE z Pracodawcą” – organizowanych na naszym fan page’u w każdy czwartek o godz. 12.00 >>>2 punkty.
Gdzie mogę odebrać kartę?

W czasach, gdy musimy ograniczyć kontakt bezpośredni, jeżeli chcesz możemy przechować kartę w biurze. Punkty będziemy uzupełniać na bieżąco, ale to Ty pilnujesz ile ich masz 🙂

Wystarczy, że zarejestrujesz się na platformie: https://www.santander-grants.com/pl/program/studenciaki, a później napiszesz nam maila: kariera@usz.edu.pl z informacją czy chcesz odebrać swoją kartę czy przechować u nas w biurze.

Jeśli bardzo chcesz możesz odebrać kartę w siedzibie ABK US po wcześniejszym umówieniu terminu.

Regulamin Programu Motywacyjnego Santander Universidades „STUDENCIAKI” >>>

Po co mi to? Co mi da udział w projekcie?

Z pewnością zauważyliście jak bardzo zmieniła się nasza rzeczywistość, także gospodarka i rynek pracy. Udział w projekcie może pozwolić Wam znaleźć swoją drogę zawodową lub edukacyjną, dzięki konsultacjom z doradcą zawodowym. Możecie także stać się bardziej konkurencyjni, biorąc udział w warsztatach oraz szkoleniach zewnętrznych zawodowych i informatycznych. Korzystając z refundacji szkoleń możecie wyróżnić się na rynku pracy, zdobywając kwalifikacje i umiejętności oczekiwane przez pracodawców.

Udział w projekcie pozwoli Wam zaoszczędzić pieniądze:

 • koszt konsultacji z doradcą zawodowym to średnio koszt ok. 80-100 zł/godz. – w projekcie konsultacje te są bezpłatne
 • koszt udziału w 6-godz. Warsztatach to ok. 500 zł i więcej
 • ale najlepsze zostawiliśmy na koniec – w projekcie tylko w jednym roku akademickim możesz zaoszczędzić 6000 zł – refundujemy koszt udziału w 3 szkoleniach do 2000 zł/szkolenie

Czy mogę wziąć udział w projekcie po obronie pracy dyplomowej?

Niestety nie. Projekt kierowany jest do studentów US z 4 ostatnich semestrów studiów.

Kiedy traci się status studenta?

W dniu obrony pracy dyplomowej traci się status studenta.

Czy pandemia spowoduje, że można korzystać z projektu dłużej?

Nie, ponieważ działania w obszarze doradztwa zawodowego oraz refundacji szkoleń zawodowych i informatycznych prowadzimy online.

Czy słuchacze studiów podyplomowych mogą brać udział w projekcie?

Niestety nie.

Jestem III roku I stopnia studiów zaocznych – czy też mogę skorzystać z projektu?

Tak, studenci studiów zaocznych również mogą brać udział w projekcie.

Jestem na II roku I stopnia i pracuję, czy też mogę skorzystać z projektu?

Oczywiście! Osoby pracujące również mogą brać udział w projekcie.

Szkolenia zawodowe i informatyczne

Czy na pewno otrzymam zwrot środków za szkolenie?

Tak, potwierdzać to może fakt, że już ponad 436 000 zł trafiło na konta studentów.

Warunkiem uzyskania zwrotu środków za udział w szkoleniu zawodowym lub informatycznym jest uzyskanie zgody doradcy zawodowego przed poniesieniem kosztów szkolenia i dopełnienie formalności po zakończeniu udziału w szkoleniu. Tzn. po zakończeniu udziału w szkoleniu należy złożyć komplet dokumentów: wniosek o refundację (do pobrania ze strony ABK), fakturę/rachunek, potwierdzenie płatności, zaświadczenie/certyfikat wystawiony przez organizatora szkolenia oraz dokonać ewaluacji udziału w szkoleniu. O wszystkich formalnościach informujemy na bieżąco i zawsze służymy pomocą w ich dopełnieniu 🙂

Ile szkoleń można odbyć? Ile razy otrzymam refundację?

Uczelnia zobowiązuje się do refundacji kosztów Uczestnika Projektu związanych z realizacją szkoleń do kwoty 2000 zł/1 Uczestnika Projektu słownie: dwa tysiące złotych 00/100.

Co to oznacza, że szkolenie jest refundowane w ramach projektu?

Oznacza to, że zwrócimy Ci koszt udziału w szkoleniu zawodowym lub informatycznym, na konto, które wskażesz we wniosku o refundację. W kilku krokach wygląda to tak:

 1. Zgłaszasz chęć udziału w projekcie.
 2. Umawiamy Twoje spotkanie z doradcą zawodowym
 3. Składasz wniosek o udział w szkoleniu.
 4. Po uzyskaniu akceptacji doradcy zawodowego opłacasz szkolenie
 5. Uczestniczysz w szkoleniu
 6. Po skończeniu szkolenia składasz komplet dokumentów.
 7. Pieniądze (równowartość kosztów szkolenia) trafiają na Twoje konto.

Czy otrzymam zwrot kosztów dojazdu na szkolenie i noclegu?

Niestety nie. W projekcie przewidziano zwrot kosztów szkolenia.

Jakie mam szanse, żeby uzyskać refundację szkolenia?

Ogromne! W projekcie przewidziano ponad 0,5 mln zł na refundację szkoleń. Środków wystarczy także dla Ciebie! Wystarczy zgłosić się wcześniej do projektu: formularz zgłoszeniowy >>>

Koleżanka mówiła, że mogę skorzystać z refundacji szkoleń np. kursu z Excela. Chętnie skorzystałbym z projektu, ale nie wiem od czego zacząć?

To proste, wystarczy zgłosić się tutaj: formularz zgłoszeniowy >>>. Następnie wyślemy maila z proponowanym terminem pierwszego spotkania z doradcą zawodowym.

Czy bezpłatne warsztaty realizowane przez ABK wliczają się w pulę szkoleń zawodowych i informatycznych?

Nie, warsztaty nie wliczają się w tę pulę.

Czy mogę realizować 2 szkolenia jednocześnie?

Tak, można realizować dwa szkolenia jednocześnie, jeżeli jest się w stanie pogodzić wszystkie obowiązki, a kwota za dwa szkolenia nie przekracza 2000 zł.

Znalazłam szkolenie stacjonarne – czy takie też są refundowane?

Tak, zarówno szkolenia realizowane stacjonarnie, jak i online są refundowane. Realizacja szkoleń stacjonarnych uzależniona jest od sytuacji epidemicznej w kraju.

Czy jest baza szkoleń, firm szkoleniowych, gdzie można realizować szkolenia?

Szkolenie można wybrać ze wszystkich szkoleń dostępnych na rynku. Zgodnie z regulaminem projektu szkolenie musi zostać zrealizowane przez podmiot, który zgodnie z PKD prowadzi działalność szkoleniową. Doradcy zawodowi podpowiedzą, gdzie szukać najlepszego szkolenia dla siebie 🙂

3 dni temu rozpoczęłam kurs czy mogę liczyć na refundację?

Nie. Przed opłaceniem i rozpoczęciem szkolenia należy w pierwszej kolejności przystąpić do projektu i uzyskać akceptację wybranego szkolenia przez doradcę zawodowego.

Następnie, po zakończeniu szkolenia i złożeniu kompletu dokumentów, następuje refundacja poniesionych kosztów. Wymagane dokumenty to:

 • wniosek o refundację poniesionych kosztów (wzór do pobrania ze strony internetowej ABK US),
 • faktura lub równoważny dokument (wystawiony imiennie na Uczestnika Projektu),
 • potwierdzenie zapłaty,
 • kopia certyfikatu/zaświadczenia wystawionego przez realizatora szkolenia.

Czy można starać się o refundację kursów językowych?

Nie, branżowe kursy językowe realizowane są w ramach innego zadania.

Doradztwo zawodowe

Chciałabym się spotkać z doradcą zawodowym – jak to zrobić?

To proste, wystarczy zgłosić się tutaj: formularz zgłoszeniowy >>>. Następnie wyślemy maila z proponowanym terminem pierwszego spotkania z doradcą zawodowym.

Wyjazdy studyjne

Czy można teraz pojechać na wyjazd studyjny?

Niestety nie, ponieważ wciąż obowiązuje Zarządzenie Rektora US dot. zakazu wyjazdów.

UNIWERSYTET 2.0 – STREFA KARIERY – o projekcie

Ogólnouczelniany projekt UNIWERSYTET 2.0 – STREFA KARIERY współfinansowany  ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego został oceniony pozytywnie w konkursie na Zintegrowane Programy Uczelni – Ścieżka I, dzięki czemu uczelnia na swoje działania otrzymała dofinansowanie w kwocie 14 549 171,00 zł.  Celem głównym projektu jest poprawa jakości kształcenia na US oraz wzrost prestiżu uczelni wśród krajowych i światowych uniwersytetów poprzez realizację 4 – letniego Zintegrowanego Programu Uczelni opracowanego i dostosowanego do potrzeb społeczno-gospodarczych.
Akademickie Biuro Karier US jest także zaangażowane w realizację ogólnouczelnianego projektu UNIWERSYTET 2.0 – STREFA KARIERY. Termin realizacji projektu od 01.10.2018 do 30.09.2022 r.

Działania jednostki związane są z realizacją zadania 6 dot. szeroko rozbudowanej oferty edukacyjnej pod nazwą PLATFORMA STUDENT dla studentów 4 ostatnich semestrów studiów I, II stopnia oraz jednolitych magisterskich. Celem zadania jest kształcenie kompetencji oczekiwanych przez pracodawców na rynku pracy m.in. interpersonalnych, komunikacyjnych, z zakresu przedsiębiorczości, informatycznych, zawodowych, językowych.

Dzięki realizacji projektu rozszerzono ofertę ABK US w ramach Giełdy Pracy o:

 • możliwość wykonania profesjonalnego zdjęcia do CV – dzięki zamówieniu w ramach projektu fotobudki. Podjęto także bezpłatną współpracę z wizażystkami i stylistkami, dzięki czemu studenci byli lepiej przygotowani do wykonania zdjęcia, którym będą mogli posługiwać się w CV.
 • drukowany Katalog Pracodawców uczestniczących w Giełdach Pracy – dzięki publikacjom studenci mogą pozyskać kluczowe informacje, przydatne w procesie poszukiwania pracy/staży/praktyk.