• 29 WRZ 21

Nagroda Santander Universidades dla społeczności akademickiej Uniwersytetu Szczecińskiego

Nagradzamy postawy prospołeczne! Działasz w ramach wolontariatu, jesteś aktywny w kołach naukowych lub zaangażowany np. w działalność poradni prawnej Uniwersytetu? Aplikuj o Nagrodę Santander! Masz czas do 31 października br.

W ramach programu Nagrody Santander Universidades dla społeczności akademickiej Uniwersytetu Szczecińskiego zostaną przyznane nagrody finansowe dla osób aktywnie działających na rzecz Uczelni i poza nią. Nagrodzone będą m.in. działania na rzecz osób doświadczonych przez pandemię, aktywność w kołach naukowych, wspieranie jednostek uczelni dbających o rozwój studentów, np. poprzez praktyki w ABK.

Nagrody w wysokości 1250, 1000 lub 500 zł przydzielone zostaną 67 studentom/studentkom/doktorantom/doktorantkom/pracownikom uczelni.

Zgłoś się tutaj >>>

Regulamin >>>