• 14 MAJA 20

Wracamy do Was z warsztatami! Warsztatami online!

Bardzo się za Wami stęskniliśmy. Brakuje nam Waszej aktywności podczas zajęć grupowych, zaangażowania i uśmiechu w czasie warsztatów!

Dlatego ten czas wykorzystaliśmy na przygotowanie warsztatów, które będziemy realizować online.

Podobnie jak na sali szkoleniowej, podczas warsztatów online będziemy  pracować w grupie, wymieniać się doświadczeniami, odkrywać  wiedzę na temat samego siebie i wzajemnie się motywować!

Szczegółowy harmonogram i formularz zgłoszeniowy znajdziecie tutaj >>>.

Na bieżąco będziemy go aktualizować.

Warsztaty realizowane są w ramach projektu „UNIWERSYTET 2.0 – STREFA KARIERY”  skierowane są do studentów Uniwersytetu Szczecińskiego z 4 ostatnich semestrów studiów.

Liczba miejsc ograniczona!

W związku z tym, że spotkamy się w wirtualnej rzeczywistości, uczestnicy warsztatów powinni:

• pracować na komputerze (zapewni to większy komfort pracy podczas warsztatów)
    • upewnić się, że mają dobre połączenie z internetem,
    • upewnić się, że mają działający/ą mikrofon (w komputerze lub w słuchawkach) i kamerę,
    • przygotować sobie kilka białych kartek oraz coś do pisania,
    • przygotować sobie coś do picia – niestety tym razem nie będziemy serwować cateringu 🙂
    • wyposażyć się w dobry humor !