• 24 WRZ. 21

  TKP Academy – Student Program

  TKP Academy – Student Program to cykl praktycznych warsztatów i wykładów w formie online, przygotowanych przez ekspertów prawa własności intelektualnej, prawa IT i gamingu oraz ochrony danych osobowych z kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy.

  Podczas zajęć będziesz mieć okazję do współpracy z doświadczonymi prawnikami, rozwiniesz swoje zainteresowania i pogłębisz wiedzę merytoryczną, ale przede wszystkim nabędziesz umiejętności praktycznych, niezbędnych w pracy prawnika.

  DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

  • sprawdzisz swoją wiedzą prawną
  Czytaj więcej →
  • 24 WRZ. 21

  Webinar „Rozmowa z Rekruterem”

  Zaproszenie na webinar, podczas którego będzie możliwość rozmowy z rekruterem z 10 letnim stażem – o kulisach rozmów kwalifikacyjnych. Szczegóły poniżej:

  • Co liczy się na rozmowie kwalifikacyjnej – Człowiek czy biznes?
  • Jak zostać wybranym spośród innych kandydatów?
  • Jak rozmawiać o pieniądzach?
  • Po co nam stres na spotkaniu z rekruterem i jak sobie z nim radzić?

  Już 29 września 2021 r. w godzinach od 11:00 do 12:00 poznasz odpowiedzi na te

  Czytaj więcej →
  • 23 WRZ. 21

  Rekrutacja do AIESEC Szczecin

  Czy chcesz zaangażować się w działalność poza studiami i dołączyć do ogromnej społeczności młodych ludzi świadomie działających na rzecz swojego rozwoju? Największa na świecie organizacja młodzieżowa prowadzi teraz rekrutację!

  W AIESEC masz możliwość zdobycia doświadczenia przed pójściem do pierwszej pracy. Możesz nauczyć się pracy zespołowej, zarządzania zespołem i projektami. Masz okazję rozwijać się, wzmocnić swoją pewność siebie i poprawić swoje zdolności organizacyjne, stawiając czoła wyzwaniom.
  Możesz spróbować swoich sił w

  Czytaj więcej →
  • 20 WRZ. 21

  Program Ambasadorski Boehringer Ingelheim dla studentów

  Ruszyła rekrutacja do IV edycji Programu Ambasadorskiego Boehringer Ingelheim,  który skierowany jest do młodych, ambitnych studentów i studentek, którzy chcą budować swoją ścieżkę kariery już na studiach.

  Jeżeli chcesz:
  💡dowiedzieć się więcej o naszej firmie
  👉poznać nas i zobaczyć jak pracujemy
  📣mieć realny wpływ na nasze kampanie promocyjne
  🎁Samodzielnie organizować wydarzenia na swojej uczelni
  🥳Poznać grupę pozytywnych osób z całej Polski

  Aplikuj do 24 września! Więcej informacji znajdziesz na

  Czytaj więcej →
  • 14 WRZ. 21

  Praktyki w zakresie tłumaczenia symultanicznego oraz recenzji językowych podczas międzynarodowej konferencji

  Koło Naukowe Interdyscyplinarnych Działań Europejskich wraz z Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. Willy Brandta Uniwersytetu Wrocławskiego oferuje praktykę w zespole tłumaczeń symultanicznych lub/oraz podczas recenzji językowej anglojęzycznych tekstów publikowanych w monografii pokonferencyjnej.

  Jest to jednocześnie szansa na współtworzenie Międzynarodowej Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej, która organizowana jest m.in. we współpracy z Komisją Europejską w Polsce, Uniwersytetem Wrocławskim, stowarzyszeniem naukowym Collegium Invisibile i wieloma innymi partnerami i patronami.

  Wydarzenie rekrutacyjne: https://fb.me/e/3YtAwW07T

   

  Czytaj więcej →
  • 14 WRZ. 21

  Szansa na bezzwrotne dotacje na założenie i prowadzenie firmy

  Zachodniopomorska Grupa Doradcza Sp. z o.o. już wkrótce rozpocznie nabory do dwóch projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach których przewiduje się udzielanie bezzwrotnych dotacji na założenie i prowadzenie działalności gospodarczej.

  Projekt „POMORZE ZACHODNIE – MOJE MIEJSCE NA BIZNES” skierowany jest do:

  • osób bezrobotnych niezarejestrowanych w Urzędach Pracy w wieku 18-29 lat, które utraciły zatrudnienie w wyniku COVID-19 lub
  • osób bezrobotnych niezarejestrowanych w Urzędzie Pracy lub biernych zawodowo należących
  Czytaj więcej →