• 14 STY 22

  Stypendia MSZ dla kandydatów do Kolegium Europejskiego

  W imieniu Szefa Służby Zagranicznej, Pana Ministra Arkadego Rzegockiego, oraz Akademii Dyplomatycznej MSZ pragnę poinformować o możliwości ubiegania się dla kandydatów do Kolegium Europejskiego. Kandydaci z Polski mogą ubiegać się o stypendia finansowane ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP i Komisji Europejskiej.

  Termin przesyłania aplikacji do Kolegium Europejskiego na rok akademicki 2022/23 upływa 19 stycznia 2022 r.

  Więcej informacji dotyczących stypendiów MSZ znajdą Państwo tutaj: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/stypendia-msz-dla-kandydatow-do-kolegium-europejskiego

  Czytaj więcej →
  • 19 STY 22

  Zapraszamy na Scala Bootcamp od Evolution!

  2022 czas zacząć a wraz z nim wszystko, co najlepsze dla studentów gotowych na rozwój.

  To twoja szansa by od podstaw nauczyć się programować w Scala w przeciągu zaledwie 3,5 miesiąca. Całość jest zupełnie darmowa, dla najlepszych zaś przewidziana jest szansa na dołączenie do naszego zespołu inżynierów.

  Aplikuj na: https://scala-bootcamp.evolution.com

  Czytaj więcej →
  • 03 STY 22
  Zanurz się w wirtualną rzeczywistość razem z Fundacją Szczecin_LAB

  Zanurz się w wirtualną rzeczywistość razem z Fundacją Szczecin_LAB

  Interesuje Cię wirtualna lub rozszerzona rzeczywistość? Studiujesz kierunek, w którym VR i AR rozwijają się najszybciej? Masz pomysł na ciekawą aplikację powiązaną z technologią AR? Chcesz uczestniczyć przy tworzeniu pierwszego wirtualnego hakerspace w Polsce?

  Czytaj więcej →
  • 21 GRU 21

  Postawy wobec rynku pracy wśród osób studiujących

  Cześć!

  Jesteśmy MBE:group – marką zajmującą się employer brandingiem. W ramach wewnętrznego projektu badawczego chcielibyśmy zaprosić Cię do wypełnienia poniższego kwestionariusza. Pytania, z którymi spotkasz się za chwilę, dotyczą różnych form kontaktu pomiędzy Tobą – jako studentem/studentką – a potencjalnymi pracodawcami. Zapytamy Cię również o Twoje odczucia względem rynku pracy. Odpowiedzi na pytania powinny zająć maksymalnie 15 minut, ale zdecydowana większość uczestników wypełnia ten kwestionariusz szybciej 🙂

  Czytaj więcej →
  • 21 GRU 21

  Płatne praktyki w formie warsztatów “Salesforce Lab” w #Deloitte

  Czym jest Salesforce? To najpopularniejsza i najszybciej rozwijająca się platforma CRM (Customer Relationship Management) w chmurze. Salesforce zawiera gotowe rozwiązania kompleksowo wspierające sprzedaż, marketing i obsługę. Umożliwia dostosowanie do potrzeb danej organizacji oraz tworzenie nowych aplikacji.

  Czytaj więcej →
  • 10 GRU 21

  Instytut Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN poszukuje na stanowisko doktora

  Instytut Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN, założony w 1918 r., jest obecnie największym pozauniwersyteckim ośrodkiem badań biologicznych w Polsce.

  Badania prowadzone w Instytucie koncentrują się na zagadnieniach bezpośrednio związanych z ochroną zdrowia i poprawą jakości życia. Główną misją Instytutu jest poznanie mechanizmów i opracowanie innowacyjnych terapii i metod diagnostycznych nowotworów, cukrzycy, chorób neurodegeneracyjnych, zaburzeń neurologicznych i innych chorób cywilizacyjnych. Oprócz podstawowych badań biologicznych, Instytut zapewnia ekspertyzy w zakresie

  Czytaj więcej →